Ceny wykładzin od czego zależą?

#2016-09-20 00:18:27 

mareczek

Użytkownik

Czołem, mam nietypową sprawę, interesuje mnie zakup wykładzin podłogowych i w związku z tym mam pytanko, czy wie ktos z was może od czego zależą ceny takich wykładzin, bardzom proszę o odpowiedzi, z góry wielkie dzięki!
#2016-09-20 03:05:08 

Wera

Użytkownik

no to rzeczywiście nietypowe pytanie, no bo wiesz w każdym prawie mieście otrzymasz wykładziny podłogowe i ceny pewnie będą różne w różnych sklepach, dajmy na to ceny wykładzin w Bydgoszczy na pewno będą inne niż ceny podonbych wykładzin w Warszawie. Ale jeśli będziesz kupować u jednego dystrybutora, to zapewne nieważne czy będziesz kupowac gumolit w Rzeszowie czy we wspomnianej Bydgoszczy, to na pewno ceny nie powinny się różnić.
#2016-09-20 05:59:28 

Mann

Użytkownik

dobra dobra ale na pewno różnić będą się ceny różnych gatunków linoleum w Krakowie czy w stolicy ceny na wykładziny są różne. Tak samo jeśli chodzi o wykładzuny z pcv czy takie dywanowe, to zapewniam że ceny tez są różne u różych producentów, ale to sam musisz zapoznać się z cennikiem i porównac sobie ceny interesujących cię wykładzin, siemanko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015