Dostępność Poznania dla turysty.

#2016-09-21 22:02:01 

Fizjonom

Użytkownik

Siema :) Wykorzystuję swój urlop i zdecydowałem, że tym razem warto byłoby pojechać do Poznania. Duże miasto wojewódzkie, które ma swoją historię, pomyślałem więc, czemu nie. Tylko teraz pytanie do rodowitych poznaniaków. Ewentualnie do tych, którzy to miasto znają. Czy jest ono przyjazne, jeśli chodzi o poruszanie się? Tj., czy komunikacja miejska jest w porządku? Czy też może jakiś inny środek transportu polecacie?
#2016-09-22 00:25:35 

Bryk

Użytkownik

Ja myślę, że miasto jest najlepiej zwiedzić na piechotę :) Tylko wtedy można zajrzeć do każdego zakamarku. Więc nawet nie baw się w komunikację miejską, chyba, że sobie wyznaczasz jakiś kwadrat na dzień, podjeżdżasz autobusem, czy tramwajem, zwiedzasz i wracasz. I tak codziennie inny rejon.
#2016-09-22 02:18:59 

Wera

Użytkownik

Strasznie karkołomne i kiepskie rozwiązanie. Bo w końcu z komunikacją miejską to różnie bywa. No i co najważniejsze, kolega nie zobaczy miasta nocą, a Poznań zdecydowanie jest wart, żeby zobaczyć jego życie po godzinie 22 :) Niby sa nocne, ale z nimi to różnie bywa. Mi się kilka razy zdarzyło, że w ogóle nie przyjechał.
#2016-09-22 04:44:43 

Fizjonom

Użytkownik

Dlatego myslę, że raczej zrezygnuję z komunikacji miejskiej. Tylko pytanie, jak w takim razie najlepiej się poruszać? Wiem, ze to duże miasto i trochę nie wyobrażam sobie latać cały czas na piechotę wszędzie. Musialbym albo nocować w namiocie, albo co dziennie w innym hotelu, a na to mnie nie stać. Tak samo, jak nie stać mnie na wydawanie kasy na taksówki.
#2016-09-22 06:38:53 

Sauron

Użytkownik

Tej, a może samochód na wynajem krótkoterminowy? Na przykład w Poznaniu są takie świetne wypożyczalnie samochodów. Kolega mi mówił o jednej, Torcar, czy jakoś tak. Miał stamtąd samochód, jak wyjeżdżał z rodziną na wczasy. Widziałem to autko, ładne, wygodne, nowocześnie wyposażone.

#2016-09-22 07:45:26 

Liliana

Użytkownik

Myślę, że to doskonały pomysł sama wypożyczałam samochód w Torcar24.pl w Buku, bo generalnie oni działają i w Poznaniu i w jego okolicach. Kolega na pewno będzie zadowolony ze standardów, bo mają ładne, wygodne samochody. Ja od nich brałam BMkę i bylam z niej szalenie zadowolona :)
#2016-09-22 10:13:38 

Fizjonom

Użytkownik

Cóż, zawsze to jakiś pomysł, a na krótki termin jak się weźmie samochód to też dużo nie powinienem zapłacić. I rzeczywiście będzie można podjechać w różne miejsca. Dzięki za pomoc! Pozdrawiam.
#2016-09-22 12:06:00 

Liliana

Użytkownik

Miłego zwiedzani! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015