Zakup samochodu zza granicy a dokumenty.

#2016-09-28 02:35:29 

Sauron

Użytkownik

Chciałbym kupić auto zza granicy ale niestety nie mam pojęcia jak działa tutaj kwestia formalna. Może mi ktoś powiedzieć więcej na ten temat bo nie do końca wiem jak się za to zabrać i od czego zacząć.
#2016-09-28 04:30:57 

Bryk

Użytkownik

Odsyłam do pierwszej lepszej strony z informacjami o motoryzacji. Musisz mieć umowę kupna sprzedaży, kartę pojazdu, dowód rejestracyjny. Umowa i dokumenty urzędowe muszą być przetłumaczone na nasz język i wtedy już tylko zostaje odwiedzić urząd i zarejestrować auto ;) Nie ma tutaj nic skomplikowanego.
#2016-09-28 06:23:09 

HankaSkakanka

Użytkownik

Znam takiego jednego tłumacza polsko angielskiego technicznego więc możesz się do niego zgłosić jeżeli chcesz tłumaczyć dokumenty potrzebne do sprowadzenia auta. Załatwiałam u niego wszystkie te dokumenty przy każdym z siedmiu aut i nie mam nic do zarzucenia ;) Wysyłam namiary w prywatnej ;)
#2016-09-28 08:30:32 

Nieznana

Użytkownik

Polecam skorzystać z usług firmy Tłumaczenia Langea bo jest to jedna z lepszych firmy na rynku w tej branży. Sorki za spam bo pytanie dotyczyło zakupu auta zza granicy a ja tutaj robię reklamę firmy :D Chociaż z tego co widziałam to nie ma co tutaj za dużo dopowiadać już ;)
#2016-09-28 08:56:20 

Fizjonom

Użytkownik

Mam nadzieję tylko że wiesz coś na temat aut i nie masz zamiaru tam jechać samemu. Zakup auta za granicą jest trochę ryzykowny bo bariera językowa jednak robi swoje. Warto jechać z kimś kto się zna i sprawdzi dokładnie to auto żeby nie było żadnego problemu ;)
#2016-09-28 09:37:34 

Sauron

Użytkownik

Co do potrzebnych dokumentów to już sobie poradziłem. Nie, nie mam zamiaru jechać samemu tylko ze znajomym mechanikiem i drugim lakiernikiem. Chłopaki po fachu więc na pewno znajdą jeżeli coś będzie nie tak ;) Tak czy inaczej dziękuję za rady i pozdrawiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015