Tylna belka do naprawy

#2016-10-21 00:05:21 

HankaSkakanka

Użytkownik

Dzień dobry. Właśnie wracam z naprawy swojego samochodu i powiedzieli mi tam, że zrobili co mogli, ale jeszcze się trzeba zająć tylną belką a oni tam nie wiedzą do końca jak to się robi i mam znaleźć kogoś kto to dla mnie zrobi… Eee… no spoko, ale co i jak. No i jaka belka bo ja nie wiem o co chodzi w ogóle
#2016-10-21 02:50:32 

mareczek

Użytkownik

No tak, pewnie masz jakieś z francuskich aut i chciałaś je naprawić? No to tak już jest z tymi samochodom z Francji, że jest w nich taka część, która się nazywa tylną belką i trzeba ją jednak co jakiś czas narpawiać i robić z nią różne jak regeneracja, żeby wszystko działało jak należy. Najlepiej nie pytać, tylko zaufać i jechać :D
#2016-10-21 04:53:24 

HankaSkakanka

Użytkownik

No dobrze… Na stronie http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-krakow/ znalazłam taką ofertę tej regeneracji. Czy to będzie dobre? Bo jak mówiłam już wcześniej to ja się na tym w ogóle nie znam i nie wiem jak za to zabierać. Możecie w tej kwestii też mi coś dobrego doradzić?
#2016-10-21 06:48:37 

mareczek

Użytkownik

Tak, możesz tam śmiało jechać. Mnie jak interesowała wymiana tylnej belki Poznań też podsunął właśnie ich i byłem bardzo zadowolony, bo zrobili kawał naprawdę dobrej roboty. Teraz moje auto się zachowuje zupełnie jakby dopiero co wyjechało z salonu, a to przecież tylko była regeneracja tej części
#2016-10-21 07:03:52 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Ach, te ukochane samochody francuskie i tylna belka. No skąd ja to znowu. Dopiero co wróciłem z regeneracji tej belki. Rzecywiście jest to narpawa, którą dość często będziesz musiała w swoim samochodzie robić i nie ma tutaj zmiłuj
#2016-10-21 07:49:14 

HankaSkakanka

Użytkownik

No skoro mus to mus. Nie mam wyjścia. W takim razie zaraz wsadzam tyłek do auta i jadę coś tam załtawiać. Mam nadzieję, że długo taka naprawa nie potrwa, bo auto potrebne jak powietrze
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015