Porównanie cen: rolety i żaluzje w Warszawie.

#2016-10-25 22:02:43 

Wera

Użytkownik

Cześć! Poszukuję pilnie rolet do mieszkania. Dopiero się przeprowadzam do Warszawy i potrzebuję pomocy. Gdzie znajdę te produkty w rozsądnej cenie i o przyzwoitej jakości? Nie chcę wydać milionów, ale nie chcę też kupić czegoś, co po niecałym roku się zepsuje… A, i czy w Warszawie moskitiery są w ogóle przydatne? Do tej pory mieszkałam na wsi i tam bez nich trudno było egzystować, jak to jest w wielkim mieście z komarami?
#2016-10-26 00:11:27 

Liliana

Użytkownik

Niestety, tak samo jak wszędzie, w Warszawie też są komary. Ja przez wiele lat stosowałam różne środki chemiczne żeby się ich pozbyć, ale gdy zostałam mamą zdecydowałam się w końcu na moskitiery i bardzo się z tego wyboru cieszę.
#2016-10-26 01:50:38 

Wera

Użytkownik

Dobrze wiedzieć, chociaż liczyłam, że gdy ucieknę do miasta to ucieknę tez przed robactwem wszelkim, no ale cóż! Jakoś przeżyję, mam nadzieję.
#2016-10-26 02:43:58 

Tarantula

Użytkownik

Jeśli nie wiesz czy wybrać rolety czy żaluzje ja osobiście polecam bardzo rolety dzień i noc, są świetne! I ceny wbrew pozorom wcale niewygórowane, mimo że to nowość. Ale to musiałabyś sobie posprawdzać w sieci, na różnych stronach dokładnie, bo wszystko zależy od rodzaju i wymia-rów…
#2016-10-26 04:50:47 

służbista

Użytkownik

Jeśli nie wiesz gdzie szukać najlepiej zacznij od firmy Moreno. O ile za rolety dzień noc ceny warszawskich o firm sączęsto bardzo wygórowane tak u nich możesz liczyć na dobrą cenę i wysoką jakość. Ponadto skoro nie możesz się zdecydować czy chcesz rolety czy żaluzje (o ile dobrze zrozumiałem to tak jest..?) to ucieszy Cię fakt, że mają oni w swojej ofercie jedno i drugie, wtedy łatwo porównać co się bardziej opłaca.
#2016-10-26 07:47:13 

Nieznana

Użytkownik

O tak, też polecam usługi tej firmy! Ja kupiłam u nich żaluzje do biura, dokładnie te tutaj: http://moreno.zaluzje-warszawa.eu/zaluzje-plisowane i jestem bardzo zadowolona. Dobra cena i dobra jakość, szczerze polecam.
#2016-10-26 10:31:39 

Wera

Użytkownik

Okej, dziękuję pięknie za wszystkie porady i polecenia, zaraz sobie sprawdzę dokładnie ofertę na ich stronie. A jak jeszcze czegoś nie będę wiedziała to na pewno wrócę po radę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015