Dobry psycholog dla dzieci.

#2016-10-31 06:40:23 

Wera

Użytkownik

Zależy mi na znalezieniu dobrego psychologa, który będzie w stanie pomóc mojemu dziecku, które jest nadpobudliwe i nie bardzo potrafi poradzić sobie w grupie równieśników. Ten u którego byliśmy ostatnio był dobry dla dorosłego, ale z dziećmi nie bardzo potrafił sobie poradzić.
#2016-10-31 07:29:41 

Liliana

Użytkownik

To jest odwieczny problem w gabinetach psychologocznych. Doświadczeni terapeuci wiedzą doskonale o tym, ze terapia dzieci i terapia dorosłych to dwa różne światy, któe trzeba rozdzielić. Bardzo polecam Pracownię Terapii Uważna, która jest znana w całym kraju z odpowiednich wyników leczenia i podejścia do pacjetna.
#2016-10-31 08:05:55 

Wera

Użytkownik

Nie słyszałam jeszcze o tej poradni, ale mam nadzieję, że uda mi się z nimi skontaktować.
#2016-10-31 08:19:15 

służbista

Użytkownik

Nie będziesz miała z tym najmniejszych problemów terapię dla dzieci i młodych ludzi prowadzą bardzo profesjonalnie. Jako rodzic muszę powiedzieć, że najpierw dostałem cały zestaw informacji co i jak będzie robione, a dopiero później miała zapasć deycjza czy się decydujemy na taki stopień terapii.
#2016-10-31 09:58:42 

mareczek

Użytkownik

Lepszych psychologów w Wielkopolsce na pewno nie znajdziesz. A kto wie, może i w całym kraju nie ma lepszych specjalistów od problemów z zaburzeniami nerwowymi.
#2016-10-31 12:24:27 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Dobry gabinet i co ważne bardzo dobre ceny mają. W niektórych klinikach to za sesję trzeba zapłącić kilkaset złotych, a tutaj zaledwie kilkadziesiąt, a do tego ma się pewność, że lepszych na rynku nie ma. Mi pomaga psycholog poznawczo-behawioralny Poznań na jakiś czas będzie dla mnie miejscem leczenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015