Szukam pracy we Wrocławiu, kto pomoże?

#2016-11-03 04:23:22 

Nieznana

Użytkownik

Własnie skończyłam studia socjologiczne we Wrocku i przydałoby się pójść gdzieś do pracy, uniezależnić od rodziców. Nie mam doświadczenia w odpowiadaniu na oferty i na szukaniu wiec bede wdzieczna jesli ktos by mi pomogl. Co prawda miałam epizody na studiach kiedy na krotko sie czegos podejmowalam ale wszystko opieralo sie o polecenia wiec to zupelnie inna bajka. Pozdrawiam i proszę o powazne odpowiedzi.
#2016-11-03 06:12:39 

Fizjonom

Użytkownik

Co dokładnie chciałabyś robić? Bo możesz iść albo w kierunku zgodnym z wykształceniem, albo zaczac cos nowego w innej dziedzinie. Na początek wejdź sobie na te stronke: http://www.pracatobie.pl/. To jeden z lepszych i większych portali z ofertami wiec na pewno znajdziesz sporo ciekawych pozycji. Druga rzecz to dobrze przygotowane CV i umiejętności prowadzenia rozmowy z pracodawcą. Podpowiem Ci że w sieci znajdziesz bez problemu dużo artykułów na ten temat.
#2016-11-03 09:12:21 

Bryk

Użytkownik

Hej! Swoją pierwszą pracę znalazłem we Wrocławiu na portalu ofert pracy PracaTobie.pl. Szczerze polecam bo jest tam bardzo dużo sensownych ogłoszeń z ciekawymi ofertami. Tydzień temu szukałem tam pracy dla kumpla i wysłałem mu ponad 20 linków znalezionych niespełna w godzinę. Pozdrawiam i trzymam kciuki że ci się uda znaleźć pracę marzeń :)
#2016-11-03 10:22:06 

Nieznana

Użytkownik

Dziękuję, bardzo miło to słyszeć. Tak sobie przeglądam te oferty no i musze przyznac ze kilka wyjatkowo bardzo mi sie podoba. Na pewno wysle CV i przeznacze sobie weekend zeby odpowiedzieć na tak duzo ogloszen jak tylko sie da. Chciałabym żeby coś się w końcu ruszyło, żeby się ktoś do mnie odezwał zaproponował rozmowę.
#2016-11-03 11:05:24 

Bryk

Użytkownik

Spokojnie, nie spinaj się tak. Przygotuj się najlepiej jak możesz bo tylko to jest od Ciebie w tej chwili zależne a reszta na pewno dobrze sie ulozy. Daj znac jak cos się ruszy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015