Jaki sprzęt powinien znaleźć się w sali szkoleniowej?

#2016-11-04 07:25:40 

Fizjonom

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 42

Postanowiłem utworzyć salę szkoleniową na najwyższym piętrze mojej restauracji i w związku z tym zastanawiam się, jaki dokładnie sprzet powinien się w niej znaleźć. Z tego co zdązyłem się zorientowac możliwości wyposażenia tego typu sal są różne – niektóre sale mają full wypas nowoczesne wyposażenie, a inne – raczej skromne. A według Was, jaki konkretnie sprzęt powinien znaleźć się w dobrze wyposazonej sali szkoleniowej?
#2016-11-04 10:10:43 

Bryk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Poznań

Wiek: 20

Polecam Ci na początek wpisać w wyszukiwarkę hasło sale konferencyjne wyposażenie Warszawa, gdyż uważam, ze największy wybór nowoczesnych rozwiązań do sal szkoleniowych i konferencyjnych oferuje własnie Warszawa. Jeśli nie jesteś pewien, które rozwiązania sa przydatne akurat w Twoim przypadku, możesz skorzystać z porady fachowców, czyli przedstawicieli firm, które zajmują się projektowaniem oraz instalowaniem elementów wyposażenia tego typu sal. Ich rolą jest dopasowanie proponowanych przez siebie rozwiązań do potrzeb i oczekiwań klientów, a także do akustyki danego wnętrza. Mysle, że sa pewne elementy nieodzowne w każdej sali, np. monitor, projektor, urządzenia nagłaśniające, głosniki oraz mikrofony. W niektórych salach dodatkowo można zainstalować np. systemy konferencyjne oraz dyskusyjne, a także symultany tłumaczeniowe.
#2016-11-04 10:38:05 

Fizjonom

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 42

Dzięki. Teraz już mniej więcej wiem, co będzie mi potrzebne i gdzie udac się po fachową pomoc. Raczej nie będą mi przydatne systemy konferencyjne ani symultany tłumaczeniowe, ale dobry projektor, mikrofon, monitor i głośniki na pewno tak. Bardzo ważne są również dla mnie dobre urządzenia nagłaśniające Warszawa powinna zaproponować mi duży wybór tego typu sprzętu wysokiej jakości.
#2016-11-04 11:46:28 

Bryk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Poznań

Wiek: 20

No zgadza się. W Warszawie można znaleźć szeroki wybór nowoczesnych urządzeń nagłaśniających w dobrych cenach. Nagłośnienie jest szczególnie ważne w salach konferencyjnych i szkoleniowych, gdyż ma istotny wpływ na ocene danej konferencji czy szkolenia przez jej uczestników. Warto więc szczególnie zadbac o tę kwestię, by później nie było żadnych awarii ani problemów z jakością dźwięku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015