Mam problem z dzieciarnią. Co robić?

#2016-12-19 04:25:44 

służbista

Użytkownik

Witajcie. Prowadzę mały sklep z pamiątkami. Od pewnego czasu borykam się z problemem dzieciaków przebywających pod oknami mojego sklepu. Dwa tygodnie temu nastąpił przełom, bo dzieciarnia wybiła szybę wystawową. Nic nie zostało na szczęście ukradzione, ale ile się nerwów najadłem to moje. Jakei polecacie sposoby na nich? Policja oczywiscie nic nie pomogla.
#2016-12-19 05:59:48 

mareczek

Użytkownik

Prosta rzecz: załóż monitoring. Najlepszy sposób na dzieciaki.
#2016-12-19 07:44:54 

Tarantula

Użytkownik

Sprawa prosta, ale „ogarnięcie” tematu trochę zajmuje. Najpierw wybierz rodzaj kamer. Jeśli chcesz monitorować na zewnątrz i nie chcesz zaśmiecać kablami wnętrza sklepu (i tak masz pewnie mało miejsca) to wybierz zewnętrzne kamery z wifi. Potem zainstaluj jakieś oprogramowanie i wyświetl sobie na dodatkowym ekranie obraz z kamer. Same kamery to może być za mało, nie będziesz siedział 24/7 przy kompie. Więc weź może jeszcze alarm dość głośny zamontuj.
#2016-12-19 10:06:32 

służbista

Użytkownik

Po co mi alarm, jak nie będę go słyszał? Mieszkam daleko od mojego sklepu.
#2016-12-19 12:58:01 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Ok, a masz ten sklepik na dosłownym wygwizdowie, czy w mieście? Bo jak to drugie, to alarm wcale nie jest takim złym rozwiązaniem. Ty może słyszeć nie będziesz, ale mieszkąńcu dookoła owszem. W pewnym momencie się zdenerwują i zadzwonią na policję, żeby ogarnęła ten hałas. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015