Budna tapicerka - co zrobić?

#2017-01-02 06:19:42 

HankaSkakanka

Użytkownik

Jestem matką trójki dzieci. Codziennie odwożę je do szkoły i zabieram później do domu. Czasami jak to dzieciaki jedzą w aucie, ale to co ostatnio zauważyłam to aż przerosło moje nerwy i wszelką wyobraźnię. Uwierzcie mi, że tak brudnej, ufajdanej tapicerki dawno świat nie widział. Czy znacie jakiś dobry serwis, który zajmuje się w Poznaniu czyszczeniem tapicerki samochodowej? Próbowałam na wszelkie sposoby wyczyścić to sama i nic. Wole oddać to w ręce profesjonalistów i mieć to z głowy Nie chcę wstydzić się podwożąc koleżankę do pracy.
#2017-01-02 08:43:11 

Nieznana

Użytkownik

Hej, rozumiem Twój ból i problem. Sama mam dwóch chłopców i moje auto po każdym treningu na murawie wygląda jakby armia przez niego przeszła, a nie jakbym odbierała dzieci z zajęć pozalekcyjnych. Makabra. Koleżanka mi wspominała o jakiejś firmie, ale oczywiście zapodziałam gdzieś nazwę. Wiem, że coś było w nazwie z diamentem czy jakoś tak.
#2017-01-02 11:34:12 

służbista

Użytkownik

Chyba każdy z nas ma problem z brudną tapicerką. Niezależnie czy są to dzieciaki, czy np. tak jak w moim wypadku zwierzęta. Mój pies też potrafi nieźle nabrudzić. Ja osobiście zawsze zaglądam do jednej firmy w Poznaniu (chyba koleżanka u góry miała właśnie tę na myśli bo z nazwy by się zgadzało) i gwarantuję, że auto wygląda jak nówka. Pełna profeska. W razie jakbyście Panie chciały namiary to tutaj jest link http://www.diamondcardetailing.pl/czyszczenie-tapicerek.html i jest nawet opisane co i jak robią, no i nawet cennik jest podany za daną usługę. Polecam bo warto.
#2017-01-02 13:51:52 

HankaSkakanka

Użytkownik

Ooo! Wielkie dzięki, właśnie o takie coś mi chodziło :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015