Stalowa Wola – sprzątanie dla alergików

#2017-01-03 04:54:50 

lilandra

Użytkownik

Hej wszystkim, zastanawiam się jakiej firmie warto powierzyć sprzątanie domu w Stalowej Woli. Ale uwaga, nie chodzi mi o takie zupełnie zwyczajne sprzątanie, bo poradziłabym sobie sama.;) Sęk w tym, że mam w domu małego alergika, który bardzo kiepsko reaguje na kurz i roztocza. Muszę wszystko bardzo dokładnie posprzątać i pomyśleć jak zorganizować przestrzeń, stąd przydałaby mi się jakaś profesjonalna pomoc.
#2017-01-03 07:17:38 

verona

Użytkownik

To przydałby się pewnie jakiś dobry sprzęt. Słyszałam, że stosuje się różne filtry odświeżające powietrze, ale może ktoś inny bardziej się zna i coś podpowie? Też jestem bardzo ciekawa.;)
#2017-01-03 07:49:56 

Nieznana

Użytkownik

Mogę polecić firmę, z którą współpracuję. Zerknij tutaj http://www.luxelike.pl/atuty.html, jak widzisz stosują ubezpieczenie, więc to bardzo pewna i profesjonalna pomoc.;) a tutaj www.luxelike.pl/oferta.html piszą o swojej ofercie, masz między innymi pakiet ekologiczny, odkurzacz z filtrami, bardzo fajna sprawa. Bo od razu powiem, że normalne odkurzanie może tylko podnosić kurz i pogarszać sprawę.;p
#2017-01-03 09:08:35 

HankaSkakanka

Użytkownik

Też znam tę firmę i dobrze się z nimi współpracuje.;) Myślę, że to dobry pomysł, by skorzystać z fachowej pomocy i zastanowić się nad najlepszymi sposobami usuwania roztoczy. A nowy odkurzacz może faktycznie powinnaś kupić, jeśli jeszcze nie masz takiego z filtrem.;)
#2017-01-03 10:27:15 

lilandra

Użytkownik

Dziękuję za komentarze.;) nie mam odkurzacza z filtrem, ale chyba faktycznie zainwestuję. Tylko wcześniej fajnie byłoby pogadać z kimś, kto z takiego sprzętu korzysta. Podoba mi się pakiet ekologiczny tej firmy, przedzwonię do nich i zapytam czy mogliby mi pomóc w Stalowej Woli. Widzę, że chyba tak, ale dla pewności…;)
#2017-01-03 11:55:32 

służbista

Użytkownik

do domu dla alergika polecam podejście minimalizmu. Im mniej rzeczy, tym mniej kurzu, prosta zasada.;) warto jeszcze mieć filtry, które oczyszczają powietrze. Ale też nie warto przesadzać, by dom nie był zbyt sterylny, bo jak dziecko wyjdzie z domu to dostanie jakiegoś szoku środowiskowego…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015