Sprawdzony iluzjonista na wesele

#2017-01-12 06:30:06 

Mann

Użytkownik

Siemka, potrzebny mi sprawdzoy iluzjonista na wesele mojego najlepszego przyjaciela. To ma być niespodzianka ale już uzgodniłem to z orkiestrą i obsługą, wszyscy dali mi zielone światło więc teraz musze tylko znaleźć dobrego magika za rozsądne pieniądze. Wiecie o co chodzi – kilka fajnych sztuczek, jakieś znikające przedmioty i to wszystko. Pozdrawiam.
#2017-01-12 07:55:51 

Liliana

Użytkownik

Jak już chcesz wziąć iluzjonistę to polecam połączyć jego występ z oczepinami. Dzięki temu goście będą zaangażowani, nastawieni zabawowo a weselne zabawy na pewno na długo pozostaną w ich pamięci bo to niespotykana atrakcja. Namiary do dobrego magika znajdziesz tu - http://mariuszczajka.pl/. Będzie idealny bo umie współpracować z publiką i ma doświadczenie w weselach.
#2017-01-12 08:15:18 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Koleżanka dobrze doradza. Musisz tylko sprytnie to rozegrać bo zabawy oczepinowe też na pewno ktoś przygotowuje wiec musisz albo zdardzić tej osobie swoje plany albo przejąć rolę co osobiscie uważam za najlepsze. Występ niespodzianka to strzał w dziesiątkę a Mariusz Czajka to odpowiedni człowiek do tego zadania. Na pewno się nie zawiedziesz ;).
#2017-01-12 09:10:06 

Mann

Użytkownik

Super, już mam coraz dokładniejszy obraz tej sytuacji, dziękuję za polecenie i link do strony iluzjonisty. To wszystko jest mi bardzo pomocne i oszczędza mi czas także jestem bardzo wdzięczny i pozdrawiam gorąco.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015