Czy zrobię w Warszawie invisalign? Jakie ceny i gdzie?

#2017-01-25 17:56:10 

Wera

Użytkownik

Cześć wam, czy w Warszawie zrobię invisalign? Wiem że jest to pewna nowość stąd moje pytanie, ale jeśli macie jakieś namiary albo informacje to bede wdzieczna za jak najwiecej szczegółów. Pozdrawiam i dziekuje z góry za pomoc.
#2017-01-25 20:07:17 

Fizjonom

Użytkownik

To chyba rzeczywiście jakaś super nowość bo niestety nawet nie wiem co to jest i do czego służy. Może napisz coś wiecej na ten temat albo opisz to innymi słowami bo w Polsce moze mieć inną nazwę. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-01-25 23:03:01 

Wera

Użytkownik

Chodzi o takie niewidoczne wkładki albo szyny które pełnią funkcje aparatu ortodontycznego. Bardzo popularne na zachodzie, szczególnie w USA, ale przede wszystkim oprócz ładnego wyglądu są wygodniejsze i mozna je w kazdej chwili wyjąć.
#2017-01-26 01:27:58 

Liliana

Użytkownik

U nas też się to nazywa Invisalign Warszawa nie ma chyba zbyt wielu gabinetów które oferują uslugi w tym zakresie ale na pewno zrobisz to w tym miejscu: http://www.dental-gallery.pl/invisalign.html. Mój brat miał tu robione i bardzo zachwala. Zęby faktycznie się prostują, a wygoda i estetyka jest nie do porównania z tym co się nosiło kiedyś. Sama miałam stalowy aparat i pamietam jak wszystkie dzieciaki sie ze mnie smialy. Kiedys nawet przychodzili do szkoly z magnesem i mnie wkurzali ;].
#2017-01-26 04:00:08 

Bryk

Użytkownik

A ja uważam że te aparaty metalowe u kobiet są bardzo słodkie :). Moja narzeczona miała jak ją poznałem i bardzo miło wspominam ten uśmiech, po części nieśmiały ale mimo wszystko uśmiech :)
#2017-01-26 06:26:38 

Wera

Użytkownik

Niektórym się to podoba, mi nie koniecznie a poza tym chodzi też o wygodę. Bo te wkłądki nosi się 20 godzin dziennie ale w kazdej chwili mogę je wyjąć jesli zachodzi taka potrzeba. Bardzo dziekuje za namiary na dentystę. Jutro się z nimi skontaktuję i powiem czy udało mi się coś załatwić.
#2017-01-26 08:08:00 

Liliana

Użytkownik

Drobiazg, mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i uda ci sie złatawić wkładki. Wiem ile szukania i załatwiania miał mój brat wiec skoro mogłam pomóc i jakoś ci ułatwić zadanie to czemu miałabym tego nie zrobic?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015