Czy drewniane place zabaw dla dzieci sprawdzą się w ośrodku wypoczynkowym?

#2017-02-02 02:07:51 

Nieznana

Użytkownik

Od kilku miesięcy prowadzimy pensjonat nad jezioerm, który czeka na swój pierwszy sezon urlopowy. Mamy kilkadziesiąt miejsc noclegowych i chcemy je zapełnić na cały sezon a nawet i dłużej. Zależy nam na odpowiednim przygotowaniu ośrodka i teraz skupiamy się na zewnętrznej stronie. Myślimy o placu zabaw dla dzieci, wykonanym z drewna. Jak myślicie to dość wytrzymała konstrukcja?
#2017-02-02 03:04:19 

HankaSkakanka

Użytkownik

Witam, ja co roku jeżdżę w różne miejsca w Polsce i muszę Ci powiedziec, że jednymz kryteriów naszego wyboru jest dostęp do dobrego, bezpeiecznego i kolorowego placu zabaw. Jak dobrze zaplanujesz tę inwestycje to możesz być pewna, że klientów Ci nie zabraknie, bo większość z dziećmi przyjeżdża.
#2017-02-02 04:27:29 

mareczek

Użytkownik

No u nas tak samo to wygląda, zawsze bierzemy pod uwagę tylko te miejsce, gdzie nasze dzieci nie będą się nudziły. Wierz mi, że wiele miejsce, jakie widziałem, ma tylko jakąś piaskownice i nic poza tym. A jak wiesz jak się dziecko bawi, to rodzic lepiej wypoczywa i przyjedzie w to miejsce i w kolejnych latach...
#2017-02-02 06:42:20 

Nieznana

Użytkownik

No chce sobie zrobić dobrą reklamę, a poza tym nie zamierzam oszczedzac na tkim wyposażaniu. Musi być kolorowo i bezpiecznie, żeby nikt nie miał wątpliwości, jak powinno się zdrowo wypoczywać :))))
#2017-02-02 07:29:05 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

To w takim razei polecam zajrzeć tutaj http://www.winnetoo.pl/ czyli do firmy, która produkuje najlepsze na rynku place zabaw dla dzieci drewniane oczywiście. Wydaje mi się, że opcja drewniana jest dzisiaj jedyną rozsądną propozycją ze względu na wysoką wytrzymałość materiałów i możliwość swobodnego wykorzystania...
#2017-02-02 10:03:46 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Jeśli masz miejsce w swoim ośrodku to taki plac zabaw zapewni Ci spore obłożenie. Po montażu zrób fajne fotki i wrzuć je na swoją stronę. Jak dobrze to wyjdzie to zobaczysz o czym mówię.
#2017-02-02 11:15:57 

Nieznana

Użytkownik

No przyznam, że jak patrzę na to, jakie elementy mozna sobie w tej firmie zamowic, to nie mam najmniejszych wątpliości, że całość wypadne naprawdę okazale i będzie świetnie to wyglądało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015