Potrzebuję dobrego sklepu z wózkami inwalidzkimi

#2017-02-05 20:28:09 

Koroner

Użytkownik

Mojej żonie ostatnio zepsuł się wózek inwalidzki. Probówalem go naprawić, ale jednak nie oplaca się. Dlatego chce kupic nowy i potrzebuję dobrego sklepu z wózkami inwalidzkimi. Czy macie mi coś do polecenia?
#2017-02-05 23:11:01 

Bryk

Użytkownik

No na pewno przy wózkach inwalidzkich to jednak jest trochę zabawy, ale jednak jak osoba jest niepełnosprawna i nie może się samodzielnie poruszac to wiadomo ze wózek inwalidzki jest zwyczajnie konieczny. No ale teraz jest wiele róznych sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnym w dobrej cenie wiec na pewno cos znajdziesz.
#2017-02-05 23:42:46 

HankaSkakanka

Użytkownik

Kiedy stan mojej babci się pogorszyl bo ona przeszla udar no i poczatkowo sama chodzila ale z czasem niestety już nie dala to kupowalam w Maza-Med wózek inwalidzki i to w promocyjnej cenie. Wózek inwalidzki musi być solidny a poza tym lekki, bo inaczej trudno go będzie przemieszczac.
#2017-02-06 01:17:26 

Nieznana

Użytkownik

No i dobrze jest sprawdzic z czego wykonane jest oparcie, bo ono mimo wszystko musi być nie tylko stabilne, ale tez wygodne, bo bywa ze osoby niepełnosprawne spędzają na nim w zasadzie cale dnie.
#2017-02-06 04:04:59 

Tarantula

Użytkownik

Są wózki inwalidzki które sa specjalnie przeznaczone do codziennego używania. Nie piszesz jakiego wozka potrzebujesz, ale w razie czegos możesz tez kupic elektryczny wózek inwalidzki bo to daje wiekszą swobodę poruszania się kiedy ktos jest naprawdę słaby.
#2017-02-06 04:31:48 

HankaSkakanka

Użytkownik

W tym sklepie o którym pisalam wyzej można tez dostac schodołazy czy łożka elektryczne dla chorych, a poza tym podnośniki do transportowania chorych.
#2017-02-06 07:18:19 

Sauron

Użytkownik

Wszystkie rzeczy które kupujemy chorym powinny być bardzo wygodne bo inaczej to mogą się porobic bable lub odleżyny a jak ktoś jest starszy to już się ciezko to goi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015