Dokąd po zdjęcia do paszportu w Poznaniu?

#2017-02-21 02:47:34 

HankaSkakanka

Użytkownik

Gdzie najlepiej się wybrać po zdjęcia do paszportu? Byłabym wdzięczna za namiary do jakiegoś dobrego punktu. Ostatnio jak robiłam zdjęcia miałam kiepskie doświadczenia, bo nie dość, że długo czekałam na odbiór, to jeszcze nie wyszłam na tym zdjęciu najlepiej… A przecież nie trzeba tak wiele, by zrobić dobre ujęcie. Powinnam tylko patrzeć w trochę inną stronę i już byłoby lepiej…
#2017-02-21 03:36:02 

klaudia

Użytkownik

ze zdjęciami tak niestety bywa.;) ale mogę ci polecić ten punkt - http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/, bo u nich na pewno pójdzie sprawnie i szybko. Nie zdzierają też dużo kasy za usługi. Pozwolili mi poprzeglądać zdjęcia na monitorze, żebym zdecydowała jaką twarz chcę mieć na paszporcie. Okazało się w ogóle, że mam inny gust, bo podobało mi się coś innego, niż im. Dlatego opcja wyboru jest super.;) Jak chcesz zdjęcia do paszportu Poznań nie ma chyba lepszej propozycji.;)
#2017-02-21 05:47:36 

Mann

Użytkownik

nie ma co się przejmować wyglądem na zdjęciach, przecież i tak prawie nigdy się na to nie patrzy… z mojej perspektywy ma być po prostu tanio i w miarę szybko.;)
#2017-02-21 07:04:13 

verona

Użytkownik

Ja też mogę polecić usługi firmy Tablitek. Co prawda nie robiłam u nich zdjęcia do paszportu, a do dowodu, ale wychodzi na to samo. Jestem zadowolona i z ceny i z wyglądu zdjęcia. Bo niby racja, że się nie patrzy na te dokumenty często, ale mimo wszystko… dla kobiety to ma spore znaczenie.;) zawsze chcemy czuć się ładne i mądre. I przede wszystkim ładne.:D
#2017-02-21 08:27:07 

HankaSkakanka

Użytkownik

o właśnie, zgadzam się. Pewnie, że chcę się czuć ładnie.;) a jednak przy kontroli dokumentów czy w urzędzie się to zdjęcie pokazuje… przez wiele, wiele lat.
#2017-02-21 08:41:46 

Mann

Użytkownik

pokazuje się, ale czy ktoś na to dłużej patrzy?;) ale ok., nie czepiam się, co kto lubi.;)
#2017-02-21 10:38:46 

verona

Użytkownik

to chodzi o taki wewnętrzny komfort. Nawet jak nie patrzy to chcemy, by wyglądało to przyzwoicie.;)
#2017-02-21 11:59:21 

HankaSkakanka

Użytkownik

byłam w tym punkcie i już po bólu. Zdjęcie nawet nie wyszło najgorzej, a faktycznie wszystko dosyć szybko i niedrogo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015