W jakich są cenach dobre kołdry puchowe? Orientujecie się może?

#2017-02-24 00:40:25 

Morgan

Użytkownik

Chciałem sobie kupić kołdrę puchową, taką wiecie… że zimą nie zmarznę nawet przy otwartym oknie. Problem w tym, że widzę, jak duży jest rozstrzał cen na rynku i choć często w opisie mogą się niczym nie różnić, to może je dzielić nawet 400 złotych. Jak na to wszystko patrzeć?
#2017-02-24 03:01:27 

Mann

Użytkownik

Wiesz, no oczywiście można kupić kołdrę puchową np. za dwie stówki, ale to tylko wtedy, jeśli nie szanujesz zdrowia swojego, czy swoich bliskich :P
#2017-02-24 04:27:31 

Morgan

Użytkownik

Tzn? Możesz jaśniej?
#2017-02-24 06:06:20 

Mann

Użytkownik

Widzisz, jeśli nie masz w danym momencie ogromnego szczęścia i rzeczywiście np. któryś z polskich producentów nie organizuje promocji, to najczęściej w tej granicy cenowej dostaniesz raczje kiepskiej jakości produkty z Chin, Pakistanu, czy innych azjatyckich państw, w których za nic mają jakieś standardy bezpieczeństwa. Wtdy w kołdrze dostajesz sieczkę z pierza kaczego i kurzego, które nawet nie jest specjalnie myte. Dlatego zawsze zwracaj uwagę na ofertę danego sklepu, a także skąd czerpią swoje materiały.
#2017-02-24 08:31:53 

Morgan

Użytkownik

No powiem Ci… zszokowałeś mnie tym tekstem… To teraz nawet nie wiem, gdzie szukać i nie wiem, czy nie lepiej się na silikonowy wkład nie przerzucić.
#2017-02-24 11:25:07 

HankaSkakanka

Użytkownik

To Cię kolega postraszył :) ma rację. Ale ie martw się, nie musisz wcale kupować kołdry z syntetycznym wypełnieniem. W dobrych cenach kołdry puchowe dostaniesz na stronie https://proecodreams.pl/26-koldry-puchowe. Kupując kołdrę w tym sklepie masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości produkt, do produkcji którego zostay wykorzystane ekologiczne półprodukty, tzn wyprane w wysokiej temperaturze pióra gęsie od europejskich dostawców, bawełniany inlet, gęsto tkany. Zresztą, wszystko iszą na stronie, poczytaj sobie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015