W miarę tanie ale dobre frezarki dolnowrzecionowe, polecicie jakieś?

#2017-02-26 20:26:44 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Tak jak napisałem w temacie szukam frezarek z dolnym wrzecionem, mogą być spokojnie używane byle były w pełni sprawne technicznie i w miarę możliwości odnowione (wymiana podzespołów na nowsze itp.). Na razie coś moje poszukiwania efektów nie przynoszą a nie ukrywam że w tym momencie zależy mi na czasie.
#2017-02-26 22:39:23 

Mann

Użytkownik

Są firmy które mają nawet dwutorową dystrybucję czyli masz zarówno rozwiązania fabrycznie nowe jak i używane. I często właśnie tam jest najlepsza jakość bo jedna część oferty nie może odbiegać od drugiej.
#2017-02-27 01:37:55 

HankaSkakanka

Użytkownik

Do tej pory korzystamy w firmie ojca głównie z maszyn używanych i jakość nie zostawia nic do życzenia. Naprawdę dobry sprzęt, rzadko kiedy są z nim problemy.
#2017-02-27 04:29:36 

Fizjonom

Użytkownik

Te tutaj frezarki dolnowrzecionowe naprawdę dają radę http://www.mtm-maszyny.pl/pl/21-frezarki. Można bez żadnych obaw zamawiać bo dostawca jest wypróbowany nie tylko przeze mnie. Są wersje nowe i używane ale te drugie naprawdę stan igła i zero kłopotów, serio.
#2017-02-27 06:46:59 

Tarantula

Użytkownik

Jak dla mnie inwestycja w nowe maszyny w wielu sytuacjach wcale nie jest rozsądna. Te które działają dłuższy czas w pewnych specyficznych obszarach produkcji potrafią sprawdzać się dużo lepiej niż fabrycznie nowe.
#2017-02-27 07:44:59 

służbista

Użytkownik

Też myślę że nie ma sensu mieć uprzedzeń w stosunku do używanych rozwiązań. Akurat przy frezarkach trzeba koniecznie zwrócić uwagę na stan wrzeciona bo tam potrafią się kryć niespodzianki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015