Kołdra 200x220 na łóżko hotelowe, czy to wystarczający rozmiar?

#2017-03-02 05:22:52 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Chciałbym wyposażyć część moich pokoi hotelowych w nowoczesne łóżka, meble i wszystko to co do spędzania wolnego czasu jest niezbędne, ale w takiej nowoczesnej odmianie. Ostatnio wpadły mi w oko pościele puchowe, które będą się idealnie wpisywały w mój pomysł. Zastanawiam się tylko, czy rozmiar 200x220 nie będzie zbyt mały jak na małżeńskie łóżka w pokojach hotelowych, jak myślicie?
#2017-03-02 05:36:51 

tyszka

Użytkownik

Odwiedzam różnego rodzaju hotele kilka razy w miesiącu. Mimo, że jeżdże sama to zawsze wybieram sobie pokój z dużym łóżkiem, bo tylko w takim jestem w stanie się wyspać. To nie jest moja fanaberia, po prostu w małych mi niewygodnie. I prawie zawsze spotykam taki rozmiar. Na taki łóżko jest wystarczający.
#2017-03-02 06:26:15 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Obawiałem się, że będę musiał po dwa zestawy na łóżko dawać, bo ludzie to czasami sobie kołdry wyrywają :))) Żarruje oczywiście, chodzi mi o to, żeby dać maksimum satysfakcji klientom, którzy zaufają moim usługom. Chciałbym im zaoferować coś, czego nie zapomną do końća życia. Sam spałem pod takimi kołdrami puchowymi i myślę, żę lepszych jak do tej pory nikt jeszcze nie wynalazł...
#2017-03-02 07:39:44 

HankaSkakanka

Użytkownik

No raczej nie...
#2017-03-02 08:44:12 

Nieznana

Użytkownik

Jeśli chcesz okazyjnie wyposażyć pokój to zajrzyj tutaj https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Super-koldra-puchowa-200x220/100 i bez problemu podejmiesz decyzję o zakupie więksej ilości. Kołdra 200x220 to jeden z licznych produktów, który warto umieścić w pokoju hotelowym. Kupując te kołdry dajesz klientom powód do powrotu w twoje gościnne progi. Puchowe produktu są bardzo łatwe w utrzymaniu.
#2017-03-02 09:52:15 

Bryk

Użytkownik

To akurat jest bardzo ważna kwestia w przypadku usług hotelowych, a kołdry puchowe bardzo łatwo jest czyścić.
#2017-03-02 12:04:28 

Koroner

Użytkownik

W sklepie poscielrodzinie.pl można dostać faktycznie cały zestaw do spania, co pozwala z łatwością skompletować wyposażenie sypialni kompleksowo dla całej rodziny. To ważna informacja szczególnie dla tych rodziców, którzy mają problemy alergiczne ze swoimi dziećmi, a to akurat częsta dzisiaj przypadłość. Trudno się ją leczy, a kołdry na pewno w tym pomagają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015