Solidne i elegancie ogrodzenia kute – gdzie można kupić i co polecacie?

#2017-03-07 02:10:58 

służbista

Użytkownik

Dzień dobry. Mam dylemat związany z zakupem ogrodzenia do swojej posesji, bo nadszedł czas na jego wymianę. Dostałem w spadku stary domek, który remontuje no i samo ogrodzenie też nadaje się właściwie tylko na złom. Czy takie kute elementy ogrodzenia są wytrzymałe i czy trudno się to montuje? Do tego znacie dobre miejsce, gdzie można to zamawiać?
#2017-03-07 04:17:35 

mareczek

Użytkownik

Co na pewno to takie ogrodzenie jest bardzo ciężkie. Jest to o tyle ważne nie dlatego, że ogólnie trudniej to się montuje, ale naprawdę musisz dopilnować wykorzystania porządnych słupków, które zostaną bardzo solidnie zakotwione w ziemi. Samo ogrodzenie, według mnie oczywiście, prezentuje się pięknie, klasycznie, ale pasuje do nowoczesnych czasów bez dwóch zdań.
#2017-03-07 06:39:21 

służbista

Użytkownik

Właśnie też mi się tak wydaje, że takie przełamanie ogrodzenia nowoczesnego domu klasyczną formą może być rozwiązaniem ciekawym. Pytanie tylko jak z trwałością takich elementów, one nie rdzewieją nadmiernie?
#2017-03-07 07:30:00 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Są najtrwalszym możliwym rodzajem ogrodzenia metalowego, ale oczywiście powinno być ono dobrze zabezpieczone przed rdzewieniem, chociażby malowaniem proszkowym o odpowiedniej grubości. Ogrodzenia kute, według mnie przynamniej, naprawdę warto zamawiać w tym internetowym sklepie http://sklep.metalzbyt.com.pl/330-ogrodzenia-kute-elementy. Wbrew pozorom nawet jak doliczysz cenę wysyłki to jednak mają świetnie zabezpieczone elementy ogrodzenia, pięknie wykonane i łatwe w montażu. Do wykonania elementów wykorzystywana jest tutaj stal hartowana, wysokogatunkowa, to naprawdę jest wieczne, a wcale dużo nie kosztuje. Tutaj możesz być pewny dobrej jakości, czego niestety nie można powiedzieć o wielu innych sklepach…
#2017-03-07 09:27:43 

służbista

Użytkownik

Własnie zależy mi bardzo na jakości bo takie ogrodzenie tanie nie jest, więc chciałbym żeby wytrzymało jak najdłużej. Dam radę w ogóle sam zamontować taki płot?
#2017-03-07 09:45:45 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Elementy są ciężkie, przyda się spawanie, pomoc drugiej osoby. Według mnie gra niewarta świeczki, lepiej zatrudnić fachową ekipę do montażu i mieć spokój, a i gwarancję dla montażu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015