Czy warto iść na botox w Gdańsku?

#2017-03-09 02:48:36 

HankaSkakanka

Użytkownik

Witajcie. Od pewnego czasu interesuje mnie zastosowanie botoxu do wypełnienia zmarszczek na czole i wokół oczu. Czy miałyście może wykonywane zabiegi botoxem w Gdańsku i czy uważacie, że jest to bezpieczne rozwiązanie?
#2017-03-09 04:58:55 

Nieznana

Użytkownik

Ja jeszcze nie miałam wykonywanych zabiegów botoksem, ale dużo na ten temat czytałam. Dowiedziałam się, że generalnie leczenie botuliną jest bezpieczne. Skutki uboczne są bardzo rzadko spotykane, i co bardzo ważne, są przemijające. Dowiedziałam się też, że istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegów z zastosowaniem toksyny botulinowej, a są to przede wszystkim: ciąża i laktacja, alergia na toksynę botulinową typu A, rozległe uszkodzenia skóry oraz poprzedzające zabiegi chirurgii plastycznej twarzy.
#2017-03-09 06:47:31 

HankaSkakanka

Użytkownik

Rozumiem. Sądzę, że w moim przypadku nie będzie przeciwwskazań do zastosowania botoxu. A gdzie najlepiej wykonać zabiegi botuliną w Gdańsku?
#2017-03-09 08:05:10 

Liliana

Użytkownik

Ja zdecydowałam się pójść na botox w Gdańsku do sprawdzonej kliniki, która swoją propozycję zabiegów toksyną botulinową prezentuje pod linkiem http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/botox/. Miałam wstrzykiwany botox w wyznaczone partie twarzy bardzo cienką igłą, co nie było bolesne ani nieprzyjemne. Ogólnie sam zabieg wspominam bardzo dobrze. Nie trwał on długo a jego efekty zaczęły być widoczne po upływie około 72 godzin od jego przeprowadzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015