Dobry sklep internetowy z suszonymi kwiatami..?

#2017-03-16 04:40:29 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Witam. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy z suszonymi kwiatami? Właściwie to najlepsza byłaby jakaś porządna hurtownia, bo zależy mi na zakupie większych ilości kwiatów suszonych i tego typu ozdób do stroików i innych ozdób. Możecie mi coś polecić? Namiary na jakąs dobrą hurtownię, z szerokim wyborem i sensownymi cenami? Będę wdzięczny za pomoc.
#2017-03-16 06:47:28 

klaudia

Użytkownik

Ja Ci mogę polecić :) Jeśli jest Ci potrzebny sprzedający suszone kwiaty sklep internetowy to zajrzyj sobie koniecznie pod ten adres: https://www.suszegzotyczny.com.pl/pl/i/Informacje-o-firmie/16. Ta hurtownia jest po prostu fenomenalna, mają ogromny wybór jeśli chodzi o suszone kwiaty, owoce, kawałki kory, sznurki różnego rodzaju i wiele, wieeeeele innych ozdób nadających się świetnie do tworzenia stroików i ozdób do wnętrz. Bardzo polecam, bo nie dość, że wybór ogromny to jeszcze dostawa kuerierem pod wskazany adres i ceny bardzo przystępne.
#2017-03-16 07:52:55 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Aha, okej. Dziękuję bardzo za polecenie? A powiedz mi jeszcze tylko w takim razie jak u nich z jakością wygląda? Czy te materiały ą całkiem porządne czy ususzone na wiór i nie przystosowane odpowiednio, więc kruszą się niemiłosiernie i psują w rękach praktycznie?
#2017-03-16 09:06:06 

klaudia

Użytkownik

Nie, nie, nic z tych rzeczy. Susz kwiatowy od nich jest naprawdę dobrej jakości, poszczególne elementy się nie kruszą, nie odrywają od siebie i tak dalej, naprawdę bardzo ładnie się prezentują i bardzo wygodnie pracuje się z ich produktami przy worzeniu stroików z wykorzystaniem suszonych kwiatów i nasion.
#2017-03-16 09:54:49 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Okej, dziękuję bardzo za opinię. O coś takiego mi właśnie chodzi, bo z tą jakością to różnie bywa, a mnie zależy jednak żeby szło coś z tego sensownego zrobć i żeby to się jakoś trzymało…
#2017-03-16 11:35:00 

klaudia

Użytkownik

No rozumiem, o dość oczywiste. Ale w przypadku zakupów w hurtowni AMRA nie masz się o co martwić. Sprzedają naprawdę porządny susz kwiatowy i inne elementy dekoracyjne też wysokiej jakości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015