Jakie usługi księgowe w Warszawie na Pradze?

#2017-04-07 01:58:52 

służbista

Użytkownik

tak jak w temacie, szukam profesjonalnych usług księgowych w stolicy, na terenie Pragi. Moglibyście coś polecić? Mam średniej wielkości firmę i zależy mi na tym, by zadbać o kadry i płace, ale też szukam pomocy w określeniu czy nasza strategia budżetowa i podatkowa jest odpowiednia… z góry dzięki za odpowiedzi i porady.
#2017-04-07 04:18:10 

mareczek

Użytkownik

Mogę Ci polecić moją księgowość, są profesjonalni i gwarantują dostęp do dokumentacji online, co jest naprawdę bardzo wygodne. Znajdziesz ich ofertę na stronie internetowej http://www.polfinans.com.pl/uslugi/ksiegowosc.html, warto sobie trochę poczytać.
#2017-04-07 04:52:48 

Wera

Użytkownik

Również polecam to biuro. Na początku szukałam u nich tylko rady w jednej sporej kwestii – moja dawna księgowa nie była do końca pewna jak rozwiązać pewną sytuację. I jakoś tak się stało, ze u nich zostałam, moja firma się rozwinęła i po prostu zaczęliśmy mieć większe potrzeby.:)
#2017-04-07 06:17:33 

służbista

Użytkownik

Nie miałem jeszcze takiego dostępu do swojej księgowości online, czy to jest bezpieczne i sprawdza się w każdej sytuacji?
#2017-04-07 07:29:14 

mareczek

Użytkownik

Jasne, że tak. Systemy są specjalnie zabezpieczone przez informatyków. Zresztą w razie jakichkolwiek pytań na ich stronie http://www.polfinans.com.pl/ masz dane kontaktowe i możesz pytać u źródła. Z mojej perspektywy dostęp online jest super, bo nieważne o której godzinie i gdzie jesteś, możesz działać. Dużo podróżuję i jest mi to realnie potrzebne :).
#2017-04-07 09:03:31 

służbista

Użytkownik

OK., dzięki. Może faktycznie ta opcja będzie praktyczna, muszę się jeszcze trochę bardziej poorientować. Na razie wygląda ciekawie…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015