Wiza studencka do Australii czy emigracyjna?

#2017-04-10 03:38:14 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Aktualnie jestem na ostatnim roku studiów inżynierskich i jak większość ludzi na tym etapie zycia poważnie się zastanawiam co dalej. Od dawna marzy mi się jedno, jak łatwo zgadnąć, żeby wyjechać do Australii. Jeszcze nie jestem zdecydowany, ale rozumiecie, rozważam wszystkie za i przeciw i staram się jak najwięcej informacji zdobyć. No więc w tej chwili mam dwa wyjścia, albo wyjadę tam studiować dalej na magisterskich albo pracować. I stąd właśnie moje pytanie. Łatwiej obecnie zdobyć wizę emigracyjną czy studencką? Dla mnie tak naprawdę to jest kluczowe
#2017-04-10 04:35:38 

klaudia

Użytkownik

I to i to trudno :D Kiedyś Australia byłą bardziej otwarta, ale teraz jak się tyle słyszy o nielegalnej imigracji, się udało terroryzmie i tak dalej to nawet oni zdecydowanie bardziej uważają kto przekracza ich granice. Jak z Uni Europejskiej to jeszcze pół biedy, ale i tak nie ma lekko
#2017-04-10 05:22:12 

Mann

Użytkownik

No, zgadzam się z koleżanką powyżej. Ja już w Australii mieszkam przez dłuższy czas,gdybym z tym zwlekał, to byłby problem. Na pewno radzę nie robić tego na własną rękę tylko przez sprawdzoną agencję. To ułatwia bardzo dużo
#2017-04-10 05:31:35 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

OK, cenna uwaga. W takim razie jeśli ktoś poza daniem opinii na temat może też się podzielić kontaktem do takiej firmy, będę bardzo wdzięczny.
#2017-04-10 08:10:37 

Bryk

Użytkownik

Mi i mojej zonie się udało. Kiedy pierwszy raz padło w naszym domu hasło emigracja Australia wydawała się abstrakcyjnym wyborem, ale jak poczytaliśmy jakie tu jest dobre i łątwe życie to wiedzieliśmy, że jesteśmy gotowi na wszystko. Na szczęście dzięki pośrednikowi uzyskaliśmy typową wizę emigracyjną. Tutaj: http://australiahome.edu.pl/emigracja-do-australii/ masz ich podstronę na temat tego typu wyjazdów.
#2017-04-10 10:37:27 

Wera

Użytkownik

Dobrze ci się trafiło, bo ja akurat korzystała z tego samego pośrednika, ale potrzebna mi była wiza studencka do Australii. Nie mam porównania osobiście, więc ci nie powiem z którą wizą jest łatwiej, ale mogę powiedzieć, że ja bez problemu ją uzyskałam. Decyzja zapadła bardzo szybko i miałam pewność, że mogę mieszkać na terenie kraju (konkretnie byłam w Adelajdzie) przez cały okres studiów. O tym też piszą na stronie - http://australiahome.edu.pl/wizy-studenckie/. Powodzenia, Australia jest wspaniała!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015