Gdzie zlecić obróbkę metali we Wrocławiu?

#2017-04-13 01:13:21 

Nieznana

Użytkownik

Dzień dobry panom. Jestem z działu zaopatrzenia dużej firmy produkcyjnej, która niedługo otwiera skromna filię we Wrocławiu. Dostałam od kierownictwa zadanie znalezienia jakiegoś zaufanego partnera na miejscu, który mógłby dla nas wykonać kilka elementów konstrukcyjnych o bardzo ści-śle określonych parametrach. Technicznie jest to zwykła obróbka metali, ale w praktyce bardzo zale-ży nam na trosce o najmniejsze szczegóły. Nie jestem zorientowana na lokalnym rynku, także wola-łam spytać bardziej obeznanych. Jakieś propozycje macie?
#2017-04-13 02:04:15 

Koroner

Użytkownik

Bardzo polecam wejść na stronę https://sitkowscy.pl/. To jest mała, rodzinna firma, ale jeśli w grę wchodzi obróbka metali we Wrocławiu, to nie mają sobie równych. Moja firma bardzo często z nimi współpracuje bo my jesteśmy z branzy budowlanej i akurat u nas często sie zdarza, że potrzebu-jemy elementów metalowych na indywidualne zamówienie
#2017-04-13 04:33:50 

Sauron

Użytkownik

Też tak myślę, Sitkowscy są bardzo znani u nas we Wrocławiu, można powiedzieć że z trudnymi zleceniami dotyczącymi na przykład toczenia rur, dłutowania albo frezowania najlepiej od razu iść do nich bo jednak mają takie doświadczenie że niestraszne im żadne wyzwanie.
#2017-04-13 07:14:49 

Nieznana

Użytkownik

Dziękuję za pomoc. Zapoznałam się z informacjami ich strony i jestem pewna, że są w stanie zrobić elementy, których potrzebujemy. Skontaktuję się z nimi i myślę, że zapowiada się dobra współpraca, o ile oczywiście cena będzie atrakcyjna.
#2017-04-13 09:03:52 

Sauron

Użytkownik

Niech się pani nie martwi. Oni oczywiście się cenią, ale w porównaniu do konkurencji ich oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015