Gdzie zamówić figurki My Little Pony?

#2017-05-10 21:08:55 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Witam, nietypową prośbę mam. Kto wie gdzie można zamówić figurki My Little Pony? Sprawa jest jak najbardziej na poważnie bo moja siostrzenica zbiera te kucyki i brakuje jej tylko kilku do pełnej kolekcji, a bardzo by się ucieszyła gdyby dostała je ode mnie bo kiedyś jej obiecałem. Rzecz w tym że nie wiem gdzie tego szukać. Jak już znalazłem jakieś sklepy to nie mieli modeli których brakuje do pełnej kolekcji. Polećcie jakiś sklep z duzym wyborem to moze cos znajde. Dzieki.
#2017-05-10 22:07:49 

klaudia

Użytkownik

Nie składa się obietnic których nie da się dotrzymac, szczególnie dzieciom :). Niestety nie pomoge bo nie mam pojecia gdzie te kucki można kupić.
#2017-05-11 00:57:34 

Nieznana

Użytkownik

Nie dotrzyma obietnicy jak nic nie kupi, a są szanse że jednak się uda :]. Zajrzyj do tego sklepu online: http://www.ebambini.pl/Kucyki-c1508. Mają bardzo duży wybór, chyba wszystkie kucyki jakie są obecnie w sprzedaży, a do tego w niskich cenach. Pamiętam jak sama zbierałam figurki My Little Pony i bawiłam się z dziewczynami z bloku :P. Wtedy jak któraś miała 2 albo 3 to już było coś a dziś można mieć cała kolekcję, niesamowite :D
#2017-05-11 03:00:04 

Koroner

Użytkownik

Nie wiedziałem że jeszcze to w ogóle produkują.
#2017-05-11 05:33:43 

Nieznana

Użytkownik

Jak coś się podoba dzieciakom to zwykle ciągną to przez lata. Zwróc uwagę na pewien firm science fiction którego nazwy nie wymówię bo go nienawidzę, ale trzeba przyznać że już od chyba ponad 40 lat ciągną historie :P
#2017-05-11 06:34:52 

Bryk

Użytkownik

Cześć, odnośnie sklepu Ebambini to również polecam bo kupiłem tam już naprawdę wiele zestawów i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć ani na jakość, wykonanie czy właśnie cenę bo to ona jest tu najważniejsza. Sklep uratuje budżet każdemu kto ma córke :P. Pozdrawiam!
#2017-05-11 08:13:27 

Liliana

Użytkownik

Znowu te głupie zabawki. Za moich czasów koń to był koń - przypominał przynajmniej zwierze a dziś wszystko jest takie przerysowane i jakieś niepodobne do niczego. Jak niby dziecko ma sie czegokolwiek nauczyć z takich kształtów?
#2017-05-11 09:56:55 

Bryk

Użytkownik

Czasy się zmieniają. Na Twoje wiernie odwzorowane konie też narzekali rodzice czy dziadkowie i mówili pewnie że do czego to doszło, jak to musi rozleniwiać wyobraźnie skoro jest tak idealnie zrobione. Zawsze ktoś bedzie marudził, a najwazniejsze to po prostu się z dzieckiem bawić i spędzać czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015