Zajęcia taneczne dla dzieci we Wrocławiu, co sądzicie?

#2017-05-16 02:32:24 

Morgan

Użytkownik

Witam. Zastanawiam się ostatnio czy nie zapisać mojego dziecka na jakieś zajęcia taneczne. Słyszałam bardzo dużo fajnych opinii ze takie zajęcia nie tylko pozwalają pozbyć się nadmiaru energii ale bardzo fajnie wpływają na rozwój. Co sądzicie o tym pomyśle? Jeżeli wiecie co o takich zajęciach to tez prosiła bym o namiary.
#2017-05-16 03:17:01 

verona

Użytkownik

Pomysł bardzo fajny ;) Osobiście jestem za aktywizacja dzieci, bo sama jako mama wiem, że dużo to ułatwia jeżeli chodzi o wychowanie. U mnie bardzo poprawiła się samoocena dzieci i do tego nie martwię się że wpadną im jakieś głupie pomysły do głowy ;)
#2017-05-16 05:31:32 

Bryk

Użytkownik

Sam zapisałem syna na zajęcia taneczne dla dzieci we Wrocławiu. Co prawda muszę go tam zawozić za każdym razem bo mieszkamy niedaleko tego miasta ale uważam ze naprawdę warto. Wejdź sobie na http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/nasze-zajecia/dla-dzieci/ i zobacz co szkoła ma w ofercie. Tak czy inaczej o dzieci na tych zajęciach nie musisz się martwic ;)
#2017-05-16 07:49:27 

Sauron

Użytkownik

Powiem ci z doświadczenia. Miałem syna który lubił rozrabiać i zawsze był tym największym cwaniakiem na podwórku. Od kiedy zapisałem go na zajęcia z tańca to nie poznaję swojego dziecka. Dużo więcej czasu spędza na robieniu ciekawych rzeczy niż na ganianiu z kolegami ;)
#2017-05-16 08:12:56 

Morgan

Użytkownik

Moje dziecko jest raczej spokojne ale boję się trochę widząc co się dzisiaj z młodzieżą dzieje. Dużo tez słyszałam ze im szybciej zaszczepi się w dziecku dobre nawyki tym lepiej :)
#2017-05-16 10:56:54 

HankaSkakanka

Użytkownik

Fakt, dostęp do internetu zmienił bardzo dużo i nie koniecznie na lepsze ale tego już nie cofniemy więc trzeba się do tego dostosować :) Tak czy inaczej, każda aktywność nie zależnie czy to taniec czy piłka nożna będzie dobrym rozwiązaniem :)
#2017-05-16 13:16:39 

mareczek

Użytkownik

Słyszałem o tej stronie szkolka-tanca.wroclaw.pl dużo dobrych opinii i sam zastanawiam się nad zapisaniem tam dziecka. Może mi ktoś tylko przybliżyć koszt takich zajęć? Chciał bym orientować się jak to wszystko wygląda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015