Gdzie zamawiać blaty kuchenne Gorzów?

#2017-05-16 09:22:31 

klaudia

Użytkownik

Cześć wszystkim. Kto pomoże i podzieli się namairami na niedrogą firmę robiącą blaty kuchenne z kamienia? Byłam ostatnio w kilku marketach budowlanych i trochę mnie scieło z nóg bo musiałabym wydać tyle co na podłogę, meble i sprzęt razem wzięte. Liczę że mi pomożecie, bo jeszcze jest szansa na zmieszczenie się w budżecie remontowym :)
#2017-05-16 10:28:38 

mareczek

Użytkownik

Nie wiem jak ludzie liczą te budżety bo ja się nigdy nie mogłem zmieścić. Kiedyś nawet powiekszyłem ostateczne wydatki o 30% ale świadomośc tego że mam zapas i tak spowodowała że przekroczyłem limit ;]. W każdym razie polecam firmę Ganicz. Zamawiałem u nich blaty, parapety i posadzkę do salonu wraz z kominkiem. Koronkowa robota, spasowanie niemal jak u cesarzy a cena o wiele niższa niż u konkurencji.
#2017-05-16 13:19:38 

Tarantula

Użytkownik

Też polecam te firme. Jak bedziesz miała kłopot ze znalezieniem to może link pomoże: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/blaty-lazienkowe-i-kuchenne/. W każdym razie nei znajdziesz lepszej firmy robiącej blaty kuchenne Gorzów pod tym wzgledem bardzo mnie zaskoczył głównie ze względu na ceny. Spodziewałam się że bedzie taniej niż w Warszawie z której pochodzę ale aż tyle? Na początku myślałam że to jakaś podpucha, ale zamówiłam, sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona, tak że smiało mogę polecić innym. Pozdrawiam.
#2017-05-16 15:05:40 

Mann

Użytkownik

Fakt że w obróbce kamienia nie mają sobie równych. Trochę z innej strony ich znam bo zamawialiśmy grobowiec na urny dla rodziców. Cieszy świadomość że chociaż tak można im się za wszsytko odwdzięczyć bo naprawdę wygląda to pięknie. Jakby ktoś potrzebował linka to proszę - https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/piwnice-murowane-pod-grobowiec-i-urne/. Z doświadczenia wiem jak trudno jest znaleźć odpowiednią firmę która terminowo wykonuje takie prace.
#2017-05-16 15:20:27 

klaudia

Użytkownik

Ok, dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Wydawało mi się że dyskusje na forach prawie nigdy nie są owocne, dlatego tym bardziej jestem wdzieczna :). Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego dobrego, cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015