Jak duży może być sztuczny zbiornik do przechowywania wody?

#2017-05-22 02:33:51 

Morgan

Użytkownik

W tamtym roku przez susze musiałem codziennie dowozić wode na pastwisko, bo miejscowy zbiornik zupełnie wysechł. Teraz chce sie zabezpieczyc i planuje zakup zbiornika na wode. Pytanie tylko jak duże są największe zbiorniki, bo potrzebuje zmagazynowac naprawde duzo wody.
#2017-05-22 05:33:49 

Mann

Użytkownik

Może zainteresują cie elastyczne zbiorniki do przechowywania wody. Największe maja pojemność nawet 1000m3 wiec to az za dużo. Taki zbiornik łatwo dowieźć na pastwisko, rozłożyć i napełnic wodą, gdy poziom wody w stawie jest wysoki. Tutaj masz linka do tego typu zbiorników http://zbiornikinadeszczowke.com/zbiorniki-elastyczne/362-zbiorniki-elastyczne-do-przechowywania-wody.html. Przelicz sobie ile krowy potrzebują wody dziennie i i wybierz zbiornik, który zapewni wode powiedzmy na dwa tygodnie.
#2017-05-22 06:38:57 

Morgan

Użytkownik

Nawet nie wiedzialem, że takie zbiorniki istnieja. Ja myślałem o takich plastikowych zbiornikach, jak są na deszczowke albo na scieki, ale widze że te elastyczne sa nie tylko wiesze ale i znacznie tansze.
#2017-05-22 08:14:46 

Mann

Użytkownik

W tej firmie zbiornikinadeszczowke.com znajdziesz różne rodzaje zbiorników na wodę, w tym wykonane z tworzyw sztucznych zbiorniki na wodę pitną, na ścieki, na deszczówkę czy na paliwo, ale jęsli chodzi o zgromadzenie wody do pojenia bydła to chyba te elastyczne zbiorniki będą najlepsze, bo mają największą pojemność.
#2017-05-22 09:28:05 

Morgan

Użytkownik

No tak i sa tanie:) Wielkie dzieki za podeslanie mi tego adresu
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015