Czy zgrzewanie towaru jest bezpieczne dla produktów spożywczych?

#2017-05-25 01:23:36 

Wera

Użytkownik

Chciałabym wprowadzić w marketach, którymi zarządzam, co na wzór paczek podarunkowych, które każdy klient dostawałby za określony zakup kwotowy. Pomyślałam o zestawach słodyczy, które byłyby pakowane już w zgrzane woreczki. Pytanie tylko czy takie zgrzewanie nie szkodi produktowm spożywczym? Jeśli znacie jakąś dobrą firmę w tym zakresie to też chętnie poczytam :)))
#2017-05-25 03:52:05 

służbista

Użytkownik

Co się tyczy firmy to od razu mogę Ci napisać, że najlepsza w tej branży jest firma Multilogistyka, która od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie oferując praktycznie cały zakres działań związanych z logistyką towarową. A co do bezpieczeństwa, to oczywiście nic Twoim produktom nie grozi.
#2017-05-25 05:48:21 

Liliana

Użytkownik

Z całą pewnością jest to bezpieczna czynność, bo inaczej już dawno by tego zakazano...
#2017-05-25 06:33:40 

Wera

Użytkownik

Wolę się upewnić, w końcu to moi klienci, którzy jakby nie patrzeć mnie utrzymują. Jedna wpadka moglaby zaprzepaścić cały mój dorobek...
#2017-05-25 08:10:37 

Liliana

Użytkownik

Dlatego tym bardziej zajrzyj tutaj http://multilogistyka.com/uslugi/zgrzewanie-towaru/ i przekonasz się, że zgrzewanie towaru jest całkowicie bezpieczne i wiele firm korzysta właśnie z tego rodzaju działań promocyjnych i logistycznych.
#2017-05-25 10:56:29 

mareczek

Użytkownik

Dobrze wiedzieć, że coś takiego można zlecić zdalnie, nigdy nie wiadomo, kiedy usługa może się przydać, tym bardziej w branży spozywczej, która ciągle żyje i się rozwija.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015