Kto naprawia lodówki gastronomiczne w Krakowie?

#2017-06-06 20:46:33 

Nieznana

Użytkownik

Mozecie mi polecić jakąś firme, która od ręki naprawia witryny i regały chłodnicze? Mam dwie cukiernie i tego typu sprzęty muszą byc po prostu sprawne, a że nie są już nowe to dosyc często się psują. Do teraz naprawiał je zaprzyjaźniony mechanik, ale zachorował i teraz szukam kogoś nowego, komu mozna zaufać.
#2017-06-06 21:47:41 

Tarantula

Użytkownik

Jak zepsuła mi się lodówka w domu, oczywiście tuż po gwarancji, to mechanik zaśpiewał taką kwotę za naprawę, że od razu zrezygnowałam. Naprawa iała kosztować tyle co pół nowej lodówki. Zupełnie bez sensu. Także, jak te witryny często ci się psują to kup nowe. Pewnie wyjdzie taniej niz ciagle naprawy starych chłodziarek.
#2017-06-06 22:06:15 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Jak to była zaprzyjazniona osoba, to pewnie brał od ciebie jakies grosze. W profesjonalnym serwisie zpłacisz duzo wiecej. Zrób tak jak napisała pani przede mna. Zainwestuj raz i kup nowe wyposażenie. Zaoszczędzisz na naprawach i na pradzie.
#2017-06-07 00:50:09 

Nieznana

Użytkownik

łatwo mówić kup nowe, a co ja spie na pieniadzach? Jak bym chciała kupic nowe, to bym tutaj nie pisała z pytaniem o dobry serwis.
#2017-06-07 03:28:48 

Bryk

Użytkownik

Naprawa wcale nie musi być droga, zwłaszcza jak usterka nie jest poważa. Naprawą lodówek gastronomicznych w Krakowie zajmuje się chociażby ta firma http://serwis-lodowek-krakow.pl/. Ich specjalność to naprawa urządzeń chłodniczych i mroźniczych dla gastronomi i sklepów. Dodatkowo naprawiają i konserwują klimatyzacje, także usługi mają dość wszechstronne. No i dają Ci gwarancję na wykonaną naprawe. Możesz u nich naprawić witrynę lub ladę chłodniczą, a także praktycznie wszystkie typy szaf i regałów chłodniczych oraz innych mebli sklepowych wyposażonych w agregat chłodniczy.
#2017-06-07 05:39:46 

Nieznana

Użytkownik

W koncu jakaś konkretna odpowiedz. Jesli jeszcze mógłbyś podać orientacyjne ceny na ich usługi, byłabym bardzo wdzieczna.
#2017-06-07 06:26:46 

Bryk

Użytkownik

Cennika nie znam, na stronie niestety też nie publikują cennika usług. To chyba dlatego, że cena naprawy zalezy od rodzaju usterki. Niektóre rzeczy mozna naprawić na poczekaniu, a naprawa innych zajmuje znacznie więcej czasu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015