Gdzie dobre projekty wnętrz usługowych w Krakowie?

#2017-06-07 05:58:03 

HankaSkakanka

Użytkownik

Witam. Mam problem ze znalezieniem architekta który zajmowałby się wykonywaniem projektów wnętrz usługowych. Szukam oczywiście na terenie Krakowa gdzie mieszkam i gdzie mieści się moja firma, może w innych miastach byłoby łatwiej ale jeśli uda mi się znaleźć kogoś w Krakowie to będzie to dla mnie o wiele wygodniejsze. Większość niestety zajmuje się budynkami mieszkalnymi. Może znacie taką firmę czy osobę i możecie mi polecić jej usługi? Oczywiście potrzeba żeby były na najwyższym możliwym poziomie, nie tylko jeśli chodzi o świetny wygląd wnętrza ale też bezpieczeństwo użytkujących osób co chyba nie podlega kwestii i funkcjonalność – żeby była jak największa :)
#2017-06-07 08:42:38 

mareczek

Użytkownik

Sporo tych wymagań ale wydaje mi się że ta firma http://marengo-architektura.com/projekty/ na pewno im sprosta. Sam znalazłem tę ofertę kiedy szukałem projektów wnętrz usługowych w Krakowie i choć inne możliwości też były, zdecydowałem się na tę firmę i nie żałuję, zresztą jak wejdziesz na ich stronę i zobaczysz realizacje to sama przekonasz się że są świetne, zwłaszcza jeśli chcesz żeby wnętrze było nowoczesne a myślę że w tych czasach jest to w cenie, zwłaszcza w przypadku wnętrz usługowych
#2017-06-07 11:15:41 

HankaSkakanka

Użytkownik

Tak, nie dopisałam tego bo w sumie jest to oczywiste, właśnie o coś takiego mi chodzi :)
#2017-06-07 14:03:28 

mareczek

Użytkownik

No to firma Marengo Architektura jest najlepszym wyborem kiedy ma być nowocześnie, funkcjonalnie, bezpiecznie i w ogóle świetnie pod każdym względem :) nie musi też być drogo jeśli ktoś się tego obawia bo kosztorys jest wykonywany razem z projektem i jak coś to pewnie można w niektórych przypadkach wprowadzić tańsze opcje
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015