Jaki jest najlepszy trener personalny z Krakowa?

#2017-06-12 00:47:15 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Nie ukrywam – jestem dość wymagający, ponieważ kocham sport. Szukam trenera, który będzie umiał mnie zaskoczyć – zmęczyć, spocić, zapewnić zakwasy a przede wszystkim efekty w postaci lepszej budowy ciała. Szukam trenera personalnego z Krakowa.
#2017-06-12 01:24:41 

Mann

Użytkownik

Według mnie, najlepszy trener personalny z Krakowa to Michał. Możesz przeczytać o nim na stronie studia treningu personalnego, w którym kontroluje ćwiczenia swoich podopiecznych: http://www.studiosynergy.pl/trenerzy/. Duża ilość certyfikatów Michała świadczy o tym, że jest osobą profesjonalną, z dużym doświadczeniem i wciąż szuka nowych wrażeń w sporcie i możliwości rozwoju. Podobnie jak Ty. Uważam, że super będzie Ci się z nim ćwiczyło.
#2017-06-12 03:35:18 

Nieznana

Użytkownik

Pan Michał jest świetnym trenerem dla osób o różnych oczekiwaniach. Z pewnością będziesz zadowolony z jego treningów. Ale także osoby początkujące mogą liczyć na to, że zostaną wprowadzone w świat sportu w sposób ciekawy, inspirujący. Taki, że będą chciały zostać na dłużej. Ja kontynuuje już trzeci karnet.
#2017-06-12 04:12:12 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Czy widzisz jakieś efekty swoich treningów?
#2017-06-12 05:04:32 

Nieznana

Użytkownik

Oczywiście! Sport stał się teraz moją pasją. Czuję się w swoim ciele znakomicie. Myślę, że moją masą mięśniową zawstydziłabym niejednego mężczyznę, który wciąż popisuje się przed kolegami. Wyglądam naprawdę dobrze i mam o wiele lepszą kondycję.
#2017-06-12 06:47:59 

Mann

Użytkownik

Każdy z trenerów może zaoferować Ci coś ciekawego. Przeczytaj o każdym z nich i wtedy zdecyduj.
#2017-06-12 08:28:51 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Dziękuję za polecenie, z pewnością nie będę długo się zastanawiał tylko od razu zapisze się na pierwsze zajęcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015