Szukam dobrego przewoźnika autokarowego we Wrocławiu, ktoś mi kogoś poleci?

#2017-06-23 00:18:27 

służbista

Użytkownik

Czy ktoś z was może mi polecić jakiegoś dobrego przewoźnika autokarowego we Wrocławiu? Szukam i szukam i sam nie wiem kogo wybrać, a już trzeba wszystko zarezerwować i zaklepać, bo terminów zaraz pewnie nie będzie… Bardzo proszę o jakieś sprawdzone namiary, bo zależy mi na porządnej firmie. Będę wdzięczny za ułatwienie mi poszukiwań, pozdrawiam serdecznie.
#2017-06-23 02:03:49 

Wera

Użytkownik

Ja Ci polecę ich usługi: http://www.wrocektravel.pl/uslugi/przewozy-autokarowe.html. Jeśli interesują Cię przewoźnicy autokarowi Wrocław to jak dla mnie nie znajdziesz lepszej oferty. Serio, wszystko z nimi jest na czas, dopięte na ostatni guzik i załatwione nie na ostatnią chwile. Nie ma opóźnień z ich winy, wszystko dograne. No i podróż przebiega bardzo bezpiecznie, mają sprawne autokary regularnie sprawdzane itp. Bardzo polecam współpracę :)
#2017-06-23 04:44:22 

służbista

Użytkownik

Dziękuję pani bardzo za podrzucenie namiarów :) Cieszy mnie taka opinia, bo kogoś takiego właśnie szukam: sprawdzonego i godnego polecenia, z kim nie ma możliwości żeby bać się podróżować. Dziękuję bardzo.
#2017-06-23 07:43:04 

Wera

Użytkownik

A nie ma za co, oni naprawdę są super. I fajnie idzie się z nimi dogadać w każdej kwestii, a to też istotna kwestia i spory plus :)
#2017-06-23 08:24:03 

służbista

Użytkownik

A prawda, to też bardzo ważne!
#2017-06-23 08:41:09 

mareczek

Użytkownik

Potwierdzam słowa koleżanki, jeśli chodzi o autokary Wrocław wynajem najlepiej u nich. Tu masz ich ofertę na wynajem, a nie tylko na przewozy: http://www.wrocektravel.pl/uslugi/wynajem-autokarow.html, bo nie jestem pewien co Cię interesuje dokładnie. Firma bardzo rzetelna, autokary sprawne i odpowiednio przygotowane. No i ceny konkurencyjne, bardzo się opłaca.
#2017-06-23 11:35:14 

służbista

Użytkownik

Dziękuję panu też w takim razie dobrze wiedzieć, że to naprawdę godna polecenia firma. Super.
#2017-06-23 12:51:06 

mareczek

Użytkownik

No, zdecydowanie. Można im zaufać jak mało komu w tej kwestii. Jeżdżę z nimi od lat na różne wycieczki i ani razu nie było żadnych problemów. A jak coś tam się nagle losowego wydarzyło to szybko to wszystko załatwiali i wycieczka szła dalej zgodnie z planem. Organizacja pierwsza klasa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015