Gdzie szukać usługi cięcia metali w Białymstoku?

#2017-06-29 03:53:40 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Tak jak napisałem w temacie, potrzebna mi usługa cięcia metali w Białymstoku, ale dobra i sprawdzona. Nie interesują mnie podejrzani specjaliści, którzy mają maszyny, ale brak im umiejętności. Moglibyście pomóc kogoś odszukać?
#2017-06-29 06:19:07 

Mann

Użytkownik

Poszperaj po Internecie, a na pewno odszukasz jakiegoś speca od tego typu spraw. Sprawdzaj też opinie, żeby faktycznie nie trafić na jakiegoś podejrzanego specjalistę. Ja niestety nie znam nikogo wartego poplecenia, ale popytam jeszcze kumpli i zobaczę co da się zrobić.
#2017-06-29 07:58:52 

Sauron

Użytkownik

Jeżeli chodzi o cięcie matali w Białymstoku to znam jedno przedsiębiorstwo, na które mógłbyś zwrócić uwagę. Pod linkiem http://br-technology.pl/ciecie-blach-metali/ możesz sprawdzić, jakie metody są przez nich stosowane oraz na co możesz liczyć. Ja już zlecałem im cięcie laserem, frezowanie CNC i inne prace na metalu – zawsze wszystko przebiegało świetnie, a efekt końcowy przekraczał moje oczekiwania.
#2017-06-29 08:36:38 

Mann

Użytkownik

Pogadałem z kolegami i faktycznie też mówili o BR TECHNOLOGY, więc zakładam, że bez obaw możesz im zaufać. Jeden z nich prowadzi firmę, która korzysta z cięcia CNC i laserowego i jeszcze nie mieli problemów z zamówieniami – nigdy nie musieli nic zwracać.
#2017-06-29 10:24:44 

Bryk

Użytkownik

Ja jednak poszukałbym w sieci jakiegoś mniejszego zakładu, bo pewnie mógłbyś zaoszczędzić. Nie wiem jak to przedsiębiorstwo, które polecacie, ale większość innych ceni się bardzo wysoko. Musisz popytać i zorientować się w temacie.
#2017-06-29 10:50:36 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Dzięki panowie za rady oraz za link. Zadzwonię do nich i dowiem się szczegółów, które są mi potrzebne. Jeszcze raz dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015