Interesuje mnie odkup odszkodowań, czym to się je i czy warto?

#2017-07-02 19:09:27 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Otrzymałem wycenę odszkodowania za wypadek komunikacyjny sprzed paru tygodni. Ewidentnie widać i przyznał to nawet agent z ubezpieczalni (!) w prywatnej rozmowie, że stawka została ostro zaniżona. Myślałem o pozwaniu tej firmy ale potem ktoś mi podpowiedział możliwość odsprzedania zaniżonej części ubezpieczenia. Jakie macie o tym zdanie?
#2017-07-02 20:57:51 

Nieznana

Użytkownik

Hm, o ile mi wiadomo to zajmują się czymś takim wąsko wyspecjalizowane firmy. Nie kojarzę żadnej z nich w tym momencie ale na Zachodzie to jest dość znany proceder i słyszałam że masa ludzi korzysta z tego.
#2017-07-02 21:35:16 

Tarantula

Użytkownik

Jak dotąd żaden wypadek mi się nie zdarzył i oby tak zostało jak najdłużej. Bo jak pomyślę o tych procedurach wszystkich to już mi słabo się robi, bardziej jak na myśl o samej stłuczce.
#2017-07-02 22:43:48 

Morgan

Użytkownik

Musisz poszukać kogoś kto się zajmuje skupem odszkodowań. Tylko niech to będzie wiarygodna firma a nie jakiś gangol bo czasami i takie persony zajmują się tego typu biznesami. Jedynie uczulam na kwestię.
#2017-07-02 23:09:09 

Fizjonom

Użytkownik

Jak chodzi o odkup odszkodowań to w tym momencie w Polsce liczą się jedynie oni: http://www.bekerpolska.pl/skup-odszkodowan/62. Przynajmniej jeśli mówimy o firmie która oferuje swoim klientom jakąś realną korzyść. Tu plusem jest procedura wyceny – wszystko jest bardzo wymierne, opiera się na konkretnych liczbach. Można powiedzieć że przeciwieństwo podejścia firm ubezpieczeniowych :) Da się wtedy z odszkodowania wycisnąć jeszcze niezłą sumę, zawsze mieć a nie mieć.
#2017-07-03 00:45:50 

Liliana

Użytkownik

Szkoda że nie wiedziałam wcześniej że istnieje taka możliwość, bo miałam sytuację że dostałam z OC innego kierowcy środki ale to była żenada ogólnie. Może następnym razem będę już mądrzejsza.
#2017-07-03 03:21:21 

Bryk

Użytkownik

Koleżanko, masz nadal szansę – na tej stronie piszą że biorą pod uwagę świadczenia do trzech lat wstecz. Jak się mieścisz w widełkach to próbuj, może uzyskasz dopłatę.
#2017-07-03 06:04:13 

Koroner

Użytkownik

Ja już od jakiegoś czasu wiem o takiej opcji. Gdyby, odpukać w niemalowane, coś się przydarzyło to od razu będę szukał możliwości dopłaty. Bo na polisę to specjalnie liczyć nie ma co.
#2017-07-03 09:00:46 

Wera

Użytkownik

Ubezpieczenia to biznes i raczej nie ten ubezpieczony ma wyjść na plus tylko firma sprzedająca polisy. Szkoda że tak jest ale rynku nie zmienimy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015