Czy ktoś może organizował wesele w Zawoi albo coś wie jak wyglądają?

#2017-07-23 19:16:47 

mareczek

Użytkownik

W ciągu kilku miesięcy chcemy dograć wszystkie kwestie związane z naszym ślubem i weselem. Lokalizacja przyjęcia to jedna z bardziej problematycznych kwestii, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach. No i stąd pytanko do Was – czy w tej słynnej Zawoi są jakieś fajne opcje na wesele z przytupem? ;)
#2017-07-23 22:05:06 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Hehe, no gdzie jak nie tam :D Nie od dziś wiadomo że południe to się bawi najlepiej a wesela też mamy nieliche. Zawoja na pewno nie jest pod tym względem wyjątkiem – o sale weselną tam nie musisz się martwić.
#2017-07-24 00:14:42 

Liliana

Użytkownik

Mocno mi się wydaje że któraś z moich koleżanek z pracy miała właśnie tam wesele. Niestety nie pamiętam w tym momencie żadnych szczegółów. Mogę ewentualnie dopytać i napiszę tu co udało mi się dowiedzieć.
#2017-07-24 02:53:27 

Tarantula

Użytkownik

Ja mam świetne wspomnienia weselne, też miałam wesele w miejscowości niewielkiej ale bardzo urokliwej. Impreza przebiegała w super atmosferze, w ogóle sądzę że na wsiach takie przyjęcia mają szczególny urok.
#2017-07-24 03:32:38 

Mann

Użytkownik

Trzeba znaleźć odpowiednie miejsce żeby taka impreza miała sens i mogła się odbyć zgodnie z oczekiwaniami pary młodej. A niestety jest duża różnica między domami weselnymi i nigdy nie ma gwarancji czy trafi się na odpowiednią usługę.
#2017-07-24 05:27:34 

Fizjonom

Użytkownik

Sądzę że podczas wesela w Zawoi wrażenia będą super. Czytałam gdzieś że jest tam świetny dom weselny, a w zasadzie pensjonat ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć żadnej nazwy. Tak czy siak miejsce świetne.
#2017-07-24 05:51:18 

tyszka

Użytkownik

Ach, ten klimat górski... Naprawdę uwielbiam. Nie wiem jednak jak wyglądają tam wesela ponieważ na żadnym nie miałam okazji być. Przypuszczam (znając temperament ludzi z południa Polski) że się dzieje...
#2017-07-24 08:07:47 

Bryk

Użytkownik

Dzieje się i to wiele, zwłaszcza jak impreza jest organizowana tu: http://www.styrnol.pl/wesela/. Coraz częściej jak komuś polecana jest Zawoja wesele jest takim typowym powodem. W tym pensjonacie są kapitalne możliwości pod kątem wesel, bardzo ładna sala i fenomenalna kuchnia. Dla niej samej warto tam przyjechać. Tam można świetnie spędzić czas też podczas urlopu bo pokoje mają wysoki standard. A o weselu tam spędzonym trudno zapomnieć...
#2017-07-24 10:28:26 

Sauron

Użytkownik

Kurczę, jak będę planował własne wesele muszę się zastanowić nad tym pomysłem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015