Kto podejmie się czyszczenia kanalizacji w Olkuszu?

#2017-07-28 01:29:35 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Szukam firmy, która podejmie sie udrożnienia i dokładnego oczyszczenia kanalizacji w budynkach warsztatowych. Interesuje mnie czyszczenie systemu kanalizacji sanitarnej i kanalizacji burzowej.
#2017-07-28 02:08:28 

Mann

Użytkownik

Na tej stronie http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/czyszczenie-kanalizacji/ ma Pan dokładnie omowione usługi związane z czyszczeniem kanalizacji w Olkuszu, Chrzanowie, Skawinie, Krakowie i kilku innych ościennych miejscowościach. Także jak szuka Pan profesjonalisty, który dysponuje odpowiednim sprzetem do czyszczenia cisnieniowego, albo do mechanicznego udrażniania odpływów, to ta firma na pewno będzie w stanie Panu pomóc.
#2017-07-28 03:14:26 

Morgan

Użytkownik

a nie prościej kupić spirale i zlecić pracownikom, żeby samemu przeczyścili rury odpływowe? a co do kanalizacji burzowej, to zwykle wystarczy podnieść kratki i powyciągać liscie, które zapychają odpływ i po problemie.
#2017-07-28 05:42:53 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Myślisz że nie próbowałem? Odpływ musi być niedrozny gdzieś głębiej, albo jest jakaś wada konstrukcyjna w instalacji, bo ta ciągle sie zapycha. Co do kanalizacji na zewnatrz, to chciałem to zlecić jako dodatkowa usługe, ale może faktycznie sam to zrobie
#2017-07-28 07:49:42 

Morgan

Użytkownik

to widocznie za krótka spirala, albo faktycznie jakas wada konstrukcyjna, ale jak wczesniej działalo dobrze, a teraz się zapycha, to faktycznie pogotowie kanalizacyjne powinno dac sobie rade z załatwieniem problemu
#2017-07-28 10:25:37 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Na to licze. A co do tej firmy, o której była wzmianka na początku, to jak u nich z cenami?
#2017-07-28 12:59:11 

Morgan

Użytkownik

To zalezy od zakresu prac. Jak Pan do nich zadzwoni i przedstawi w czym jest problem, to powinni podac orientacyjną cene usługi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015