Poszukiwana kancelaria prawa farmaceutycznego w Warszawie!

#2017-08-21 23:52:27 

HankaSkakanka

Użytkownik

Prowadzę aptekę i właśnie potrzebuję porady prawnej, ale niestety nie mam pojęcia, czy w ogóle istnieje jakaś kancelaria, która zajmuje się prawem farmaceutycznym. Orientujecie się może w tym temacie? A może polecicie jakieś artykuły na te tematy?
#2017-08-22 02:40:40 

Nieznana

Użytkownik

Niestety w prawie farmaceutycznym się nie orientuję, ale wiem, że w Warszawie są specjaliści z tej dziedziny. Popytam jeszcze po znajomych może polecą kogoś konkretnego.
#2017-08-22 05:23:52 

mareczek

Użytkownik

A o co konkretnie chodzi? Jaki problem trzeba rozwiązać?
#2017-08-22 06:33:42 

HankaSkakanka

Użytkownik

Nie chcę dzielić się informacjami na forum, ale potrzebuję kilku porad oraz konsultacji. Aptekę prowadzę od niedługiego czasu i jeszcze nieraz mam problemy z prawem.
#2017-08-22 08:27:27 

mareczek

Użytkownik

Jest wiele kancelarii takich jak Sosnowski Legal, które zajmują się prawem farmaceutycznym, więc nie powinnaś mieć problemów z odszukaniem takiej, która będzie Ci odpowiadać. Zapoznaj się z opiniami, może one pomogą Ci w jakiś sposób.
#2017-08-22 09:46:52 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Jeżeli chodzi o kancelarie prawa farmaceutycznego z Warszawy to tak jak kolega mówi jest ich kilka, więc na pewno nie będziesz miała problemu z odszukaniem. Warto jednak wcześniej zapoznać się z zakresem prac takich kancelarii. Pomóc może tekst ze strony http://www.sosnowskilegal.pl/obsluga-prawna-firmy-branza-farmaceutyczna/. Po przeczytaniu pewnie rozjaśni się kilka kwestii.
#2017-08-22 10:49:41 

Fizjonom

Użytkownik

Kiedyś miałem problem ze skargami do NSA i zwróciłem się po pomoc do prawników, bo sam nie dawałem sobie rady. Dobrze, że tak zrobiłem, bo dzięki temu uniknąłem wielu nieprzyjemności. Jednak pomoc prawnicza może wiele zdziałać. Stoją oni na straży prawa, ale też wiedzą jak sprytnie ominąć niektóre dziwne wymogi.
#2017-08-22 11:29:46 

HankaSkakanka

Użytkownik

Dobra, nie będę Was więcej męczyła pytaniami i problemami. Poszukam po prostu jakiegoś konkretnego prawnika i umówię się na rozmowę. Na pewno będzie to szybsza droga do rozwiązania mojego problemu. Dzięki za uwagę i podlinkowanie ciekawego tekstu!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015