Specjalista od implantów zębów w Bydgoszczy

#2017-08-25 07:43:22 

verona

Użytkownik

Witam serdecznie, od dłuższego czasu zasananwiam się nad wstawieniem implantów zębów, bo słyszałam że to lepsze rozwiązanie niż stara dobra protez, ale kwestie są zasadnicze gdzie i za ile to mogę zrobić w Bydgoszczy.
#2017-08-25 08:58:10 

klaudia

Użytkownik

Rozwiązanie bardzo dobre, bo jeśli chodzi o względy estetyczne to nie ma nic lepszego, implant wygląda naturalnie a w moim przypadku nawet lepiej niż moje własne zęby, a tez jesli chodzi o względy praktyczne to nie ma co porównywać do protezy, bo to dwa światy od siebie bardzo dalekie. Implanty zębów w Bydgoszczy robiłam prywatnie, gdyż nie jest to usługa refundowana przez publiczną służbę zdrowia. Więcej o przychodni w której mi wstawilai implanty i samych implantach możesz poczytać na tej stronie http://www.implanty-bydgoszcz.eu/implanty.html zawsze lepiej się zapoznać z usługą. Jesli chodzi o mnie, to dzięki implantom odzyskałam poczucie włanej kobiecości.
#2017-08-25 09:22:23 

verona

Użytkownik

Tez własnie o to mi chodzi, co z tego że jestem kobietą, uzębienie już nie te i krępuję sie swobodnie śmiać a nawet rozmawiać bo mam wrażenie że jak mówię to gwiżdżę. Strasznie mnie to krępuje, a chciałabym jeszcze pokorzystać z relacji towarzyskich. Tylko ile taki zabieg kosztuje, to mnie bardziej martwi, bo wiem że to nie jest refundowane, a protezy mam za darmo...
#2017-08-25 10:11:49 

Mann

Użytkownik

Moim zdaniem na uśmiechu nie ma co oszczędzać. Wiem że to pewnie tak łatwo powiedzieć, ale nie musisz tez od razu wstawiać wszystkich ubytków, ważne żeby sukcesywnie się zabrać za temat. A tez jak pochodzisz po stomatologach i popytasz to się może okazać że i cenowo coś dobrego się trafi.
#2017-08-25 10:28:59 

verona

Użytkownik

Tak, to tez prawda, że przeciez nie wszystko od razu trzeba robić. Przejrzałam stronę implanty-bydgoszcz.eu i jakoś mi się lżej zrobiło bo dzwoniłam do nich, okazuje się że obsługa bardzo miła i tez cenowo będzie mi pasowało. Żałuję się tylko że kilka lat temu jak po ciążach pojawiły się pierwsze ubytki to nie wstawiałam implantów na bieżąco.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015