Kominki wolnostojące czy zabudowane? Który wybrać?

#2017-08-29 22:52:47 

Tarantula

Użytkownik

Jakie kominki są lepsze wolnostojące czy zabudowane? Są jakieś praktyczne róznice w użytkowaniu itd? Proszę o konkretne odpowiedzi na temat.
#2017-08-29 23:16:00 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

oczywiście w pewnym wąskim zakresie to kwestia możliwości ale głównie wszystko zależy od twoich preferencji. Tak przynajmniej powiedział mi majster. Sporo osób wspomina o kosztach, że kominki wolnostojące są droższe co tak naprawdę prawdą nie jest bo jeśli policzysz że zabudowany wymaga materiału i robocizny to sprawa wygląda już inaczej. Btw, fajne i niedrogie masz na: https://kozakominek.pl/oferta/piece-i-kominki-wolnostojace/. Sam tam zamawiałem i bardzo sobie chwalę obsługę jak i kominek. Pozdrawiam i ładnego kominka :)
#2017-08-30 02:05:29 

Tarantula

Użytkownik

Dlaczego wolnostojące są droższe? Mają jakieś inne możliwości niż zabudowane?
#2017-08-30 04:18:08 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Nie, po prostu są ładniej wykonane niekiedy ozdobione bo przecież będą cały czas widoczne. Kominek do zabudowania jest praktycznie niewidoczny toteż nie ma sensu żeby był ozdobiony. Już wszystko jasne? :)
#2017-08-30 06:06:18 

Tarantula

Użytkownik

hehe sory, czytałam nieuważnie to co napisałeś stąd moje pytanie. Cieszę się że tak mi to opisałeś i rozjaśniłeś temat ale gdybyś miał dziś robić kominek to na jaki byś się zdecydował?
#2017-08-30 07:05:34 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Mam wolnostojący i to od ładnych kilku lat. Spisuje się świetnie, tak samo wygląda i nie chciałbym go zamieniać na żaden inny ale to kwestia indywidualnego poczucia estetyki no i pomieszczenia - na co pozwala. To co sprawdza się u mnie niekoniecznie musi u Ciebie. Jeśli tak bardzo zależy ci na czyjejś radzie to wstaw zdjęcia pomieszczenia, narysuj mniej wiecej jakis plan z wymiarami to cos wykombinujemy.
#2017-08-30 08:44:18 

Mann

Użytkownik

Dla mnie też mógłbyś coś takiego zrobić gdybym wysłał ci zdjęcia na privie?
#2017-08-30 11:02:12 

Liliana

Użytkownik

Już nie przesadzajcie.. przeciez to najwieksza radocha planowac sobie dom i meblować. Wystarczy tylko trochę przewidywania, logiki i spokojnego podejscia do tematu a na pewno cos sie wymysli. Pozdrawiam.
#2017-08-30 11:18:02 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Nie jestem zadnym znawcą tematu ale mogę coś tam podpowiedzieć bardziej od strony praktycznej, głównie to co wiem ze swojego doświadczenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015