Modlitewnik dla dzieci – czy to dobry prezent?

#2017-09-06 05:10:33 

służbista

Użytkownik

Jeden z moich bratanków ma niedługo 7 urodziny i tak naprawdę nie wiem co mu kupić. W kwestii zabawek i ubrań to szkoda nawet się rozglądać, bo szafy się nie domykają. Myślałem trochę o jakieś książce i do głowy przeszedł mi modlitewnik dla dzieci. Pamiętam, że jak ja byłem młody to coś takiego bardzo mi się przydało. Jak myślicie, czy dziecko w tym wieku jest w stanie docenić zawarte tam treści?
#2017-09-06 06:18:39 

mareczek

Użytkownik

Po swoich dzieciach widzę, że wiek 6-7 lat to odpowiedni czas na to, żeby modlić się już w pełni świadomie, bazując na przykład na modlitwach, jakie można w modlitewnikach znaleźć. Oczywiście musisz pamiętać, żeby kupić odpowiednią pozycję książkową po pierwsze jeśli chodzi o wiek dziecka, a po drugie o szatę graficzną.
#2017-09-06 08:55:32 

służbista

Użytkownik

No już też o tym myślałem i zdałem sobie sprawę, że faktycznie trzeba trochę sposobu, żeby zachęcić młodego człowieka do czytania tego rodzaju książek. A dobrze wydana książka na pewno takie walory posiada.
#2017-09-06 09:20:37 

Wera

Użytkownik

Słuchaj, myślę, że będę w stanie Ci pomóc, bo ostatnio moja znajoma kupowała dla dzieci takie modlitewniki http://wydawnictwojut.pl/kategoria-produktu/modlitewniki/dla-dzieci-modlitewniki/ i to dla dzieci w różnych wieku. Taki modlitewnik dla dzieci będzie na pewno ekstra prezentem.
#2017-09-06 12:08:08 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Według mnie to już nawet nie chodzi o to, czy jest to prezent związany z religią czy nie. Ja uważam, że młodym ludziom potrzebne są takie prezenty, które zmuszają do wysiłku intelektuwalnego, a z książką czy modlitewnikiem na pewno tak właśnie będzie. W mojej opinii będzie to całkiem udany prezent dla młodego człowieka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015