Robiliście kiedyś zakupy rehabilitacyjne w internetowym sklepie ortopedycznym?

#2017-09-18 03:35:09 

Wera

Użytkownik

Cześć, czy robiliście kiedyś zakupy w sklepach online rehabilitacyjno-medycznym? Polecacie robienie zakupy w sieci, czy wolicie się przejść do sklepu? Co kupowaliście i w jakim sklepie?
#2017-09-18 04:10:18 

Liliana

Użytkownik

Ja uważam, że sklepy internetowe są dużo wygodniejsze, a rozmiary poszczególnych produktów są opisane w opisie produktu, więc nie ma sytuacji, ze coś nie będzie pasowało.
#2017-09-18 06:08:36 

Tarantula

Użytkownik

Zgadzam się z koleżanką powyżej. Zauważmy, że zakupy w takich miejscach często robią osoby starsze, które mają już niemały problem z poruszaniem się, a kurier ze sklepu internetowego przyniesie zakupy do domu. Jeśli wybierzemy zaufany sklep, wysyłka odbędzie się bardzo szybko. Ja robię zakupy w sklepie Ortomedyczny. Miałam kilka operacji, więc kilka takich sklepów testowałam, a teraz to jedyny internetowy sklep ortopedyczny, z którego korzystam. Jak dla mnie mają i spory wybór rzeczy, które mi były potrzebne no i nie kroją strasznie człowieka.
#2017-09-18 06:19:33 

Liliana

Użytkownik

Też robiłam tutaj zakupy przed operacją i chyba nigdy nie wrócę do lokalnych sklepów medycznych. Wolę kupować online. Innym również będę to polecała.
#2017-09-18 07:52:35 

Nieznana

Użytkownik

Moja babcia kupowała tutaj balkonik i przynajmniej wstaje z łóżka. Balkonik bardzo jej pomaga w codziennym funkcjonowaniu. Nie był wcale drogi, a chęć życia babci jest dla mnie naprawdę bezcenna.
#2017-09-18 08:59:09 

Liliana

Użytkownik

Dokładnie, choć później ja przerzuciłam się na kule, a potem na jedną. A następnie chodziłam już sama :). Powrót do zdrowia jest dużo przyjemniejszy, jeśli czeka się na to w towarzystwie produktów, które są stworzone bezpośrednio z myślą o Twojej chorobie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015