Gdzie można kupić tani masturbator?

#2017-09-19 23:46:32 

Sauron

Użytkownik

Szukam sklepu z dobrej jakości mastrubatorami w atrakcyjnej cenie. W mojej okolicy jest jeden taki sklep, ale ceny z kosmosu. Poza tym jakoś łatwiej zamawiac tego typu produkt przez internet. Jest bardziej anonimowo. A tak ogóle, jak zamawiacie takie rzeczy, przez poczte czy kuriera?
#2017-09-20 01:42:34 

Fizjonom

Użytkownik

Co do samych masturbatorów to się nie wypowiadam, bo nigdy z czegoś takiego nie korzystałem, ale jak chcesz zachować pełną anonimowość przy zamawianiu tego typu produktów to najbezpieczniejszą opcją są chyba paczkomaty. Nikt nie wie, komu dostarcza przesyłkę i kto ją odbiera. Dostajesz sms, że przesyłka jest już w konkretnym paczkomacie, jedziesz na miejsce i ją odbierasz. Ewentualnie możesz zdecydowac sie na opcję dostawy na adres lokalnego urzedu pocztowego. Nie przychodzi pod twój adres tylko idziesz odebrac ja na poczte.
#2017-09-20 03:17:34 

HankaSkakanka

Użytkownik

Daleko mi do tego, żeby kogoś potępiać za używanie masturbatorów, ale czy nie lepiej jednak kogoś sobie znaleźć, dziewczynę czy chłopaka, wedle potrzeb?
#2017-09-20 05:57:59 

Fizjonom

Użytkownik

Duzy wybór anatomicznych masturbatorów znajdziesz praktycznie w każdym większym sexshopie. Jeśli zalezy ci na niskich cenach, to możesz sobie sprawdzić ten adres intymnosc.pl. Oni mają duży wybór róznych modeli tego typu gadżetów, od razu możesz sobie do nich dokupic środki nawilżające czy jeszcze jakieś inne zabawki. Naprawde jest z czego wybierac.
#2017-09-20 07:28:37 

Sauron

Użytkownik

Ja mam kogoś, ale to nie znaczy, że nie mogę korzystać z dodatkowych zabawek. Przecież to nikomu nie szkodzi.
#2017-09-20 09:14:39 

HankaSkakanka

Użytkownik

spoko, nie chciałam cie urazić, mówiłam raczej tak ogólnie, że zabawka nie zastąpi drugiego człowieka
#2017-09-20 09:53:55 

Fizjonom

Użytkownik

aż byś się zdziwiała, jak często zatępuje i jak dużo osób z tego typu tanich masturbatorów korzysta, tanich w sensie dużo tańszych niż usługi prostytutek. Wiadomo, że to jest tylko substytut, ale jak ktos jest samotny albo ma szczególnie duże potrzeby, to żeby rozładować napiecie seksualne takie gadzety są niezastąpione.
#2017-09-20 10:51:17 

HankaSkakanka

Użytkownik

Może faktycznie niektórzy tego typu rzeczy potrzebują, nie przeczę. Czasami sama sięgam po wibrator, ale nie o to mi chodziło. Chciałam tylko powiedzieć, że naturalne kontakty seksualne są dużo atrakcyjniejsze i to pod wieloma względami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015