Potrzebuję bransoletkę z akwamarynem ,wie ktoś gdzie mogę kupić?

#2017-10-12 23:18:10 

verona

Użytkownik

Hej w moim liceum robimy sobie teraz prezenty i ja wylosowałma taką moją koleżankę ,która chciałaby dostać bransoletkę z akwamarynem. Nie mam kompletnie pojęcia ,gdzie mogę coś takiego zdobyc ,a został mi tylko tydzień więc jeśli ktoś wie to bardzo, bardzo proszę o pomoc!!!!!!!
#2017-10-12 23:54:15 

Nieznana

Użytkownik

Hej bransoletka z akwamarynem, której szukasz jest do kupienia tutaj: https://myness.pl/pl/c/Akwamaryn/2178410. Dodatkowo mogę ci powiedzieć ,że jakość produktów jest jak najbardziej okej ,to znaczy bardzo dobra także koleżanka z pewnościa będzie zadowolona : ) : )
#2017-10-13 02:37:06 

verona

Użytkownik

Jeśli jeszcze czytasz to forum to chciałam ci bardzo podziękować ,koleżanka była zachwycona ,a mój prezent w klasie został uznany za najbardziej ciekawy i oryginalny. Jeszcze raz wielkie dzięki.
#2017-10-13 05:13:37 

Tarantula

Użytkownik

Cześć ,sorki ,że dodaje nowy temat do forum a,le chcę zakupić dla siebie i swojej najlepszej przyjaciółki naszyjnik ze znakiem nieskończoności. Przyjaznimy się już dziesięć lat i obie doskonale pamiętamy dzień w ,którym się poznałyśmy stąd już niedługo przypada nam 10 lat naszej przyjazni i z tej okazji chciałam dla nas obu zakupić taki naszyjnik ,który będzie symbolizował czas jakim się znamy oraz ,który będzie takim znakiem naszej przyjaźni na wieki. Jeśli ktoś wie gdzie mogę to kupoić to bardzo proszę o wpis na forum.
#2017-10-13 07:47:02 

Liliana

Użytkownik

Hej to co napisałaś naprawdę ujęło mnie za serce. Dobrze wiedzieć ,że takie relacje między ludzkie jeszcze istnieją ja mogę ci podac miejsce w ,którym maja takie naszyjniki ze znakiem nieskończoności, czyli dokładnie to ,czego szukasz: https://myness.pl/pl/p/Naszyjnik-celebrytka-znak-nieskonczonosci-serca-744/23061787. Wszystkie produkty są dobrej jakości ,kupowałma tam wiele razy rzeczy tego typu i naszyjnik wytrzyma jeszcze wiele lat waszej przyjazni.
#2017-10-13 09:48:19 

Tarantula

Użytkownik

Wow dziękuje ci za bardzo miłą wiadomość naszyjniki już zakupione :)!!
#2017-10-13 10:31:14 

Liliana

Użytkownik

Nie ma za co kochana, wszystkiego dobrego : ) : ).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015