Sesja ślubna na Śląsku - polećcie dobrego fotografa.

#2017-11-29 00:39:49 

mareczek

Użytkownik

Szukam wraz z moją narzeczoną najlepszego fotografa na terenie Śląska, który bedzie w stanie zrobić niezapomnianą sesje ślubną i weselną jednocześnie. Przy okazji może jakąś fotoksiążkę weźmiemy, no i oczywiście zdjęcia dla naszych gości, ktorzy już przed ślubem zadeklarowali, że biorą to samo co i my. Jeśli macie dobry namiar na taką osobę lub firmę to dajcie znać.
#2017-11-29 01:24:04 

mister_wiesz_kto

Użytkownik

Tu bez najmniejsze wątpliwości mogę wskazać na foto-odbicie.pl, gdzie sam miałem sesje i wielu moich znajomych także. Zdjęcia są rewelacyjne i nie ma żadnych sztwynych ram samej usługi. Ze wszystkim elastycznie można się dogadać.
#2017-11-29 04:03:25 

mareczek

Użytkownik

No i to to ja rozumiem.
#2017-11-29 04:43:29 

Nieznana

Użytkownik

Wystraczy, że zajrzysz tutaj http://www.foto-odbicie.pl/ i masz całą ofertę związaną ze zdjęciami nie tylko slubnymi, chociaż jakby nie patrzeć to pary młode najczęściej chyba poszukują specjalistów od fajnych zdjęć. Sesja ślubna na Śląsku w wykonaniu tej firmy to będzie super doświadczenie dla nowożeńcow, ktorzyotrzymaują podstawowy materiał dla siebie i dla swoich gości oczywiście.
#2017-11-29 07:05:42 

Liliana

Użytkownik

Goście to czassami bardziej wyczekują na te fotogfrafie jak ci najbardziej zainteresowani, czyli para młoda :))) Ale tak na poważnie, to wiem, że w przypadku tego fotografa to mamy do czynienia z bardzo dużym pakietem, który otrzymuje klient. Oczywiście całość może być dowolnie poszerzana o kolejne odbitki, ujęcia i produkty.
#2017-11-29 08:58:23 

klaudia

Użytkownik

Mi bardzo spodobała się fotoksiążka, która kilka lat temu była nowością na rynku foto. Później jeszcze obrazy ze zdjęcia się pojawiły, więc to wszystko stanowi naprawdę pokaźny zestaw pamiątek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015