Gdzie najlepiej kupić nocnik?

#2017-11-29 22:28:05 

tyszka

Użytkownik

Cześć, cześć! Nadszedł czas na naukę naszego dziecka korzystania z nocnika. Wydaje nam się, że to już powoli ten moment. Mały co prawda jeszcze nie woła, że chce siusiu, ale chcemy go już tego nauczyć i powoli odzwyczajać od pieluszki. Ale żeby zrobić ten ważny krok to potrzebujemy oczywiście nocnika. Gdzie najlepiej go zamówić?
#2017-11-29 23:25:46 

Nieznana

Użytkownik

A skąd wiecie, że to już odpowiedni moment? Ja sama mam małe dziecko i się zastanawiam czy to już, czy nie już…
#2017-11-30 02:14:04 

tyszka

Użytkownik

Myślę, że nie ma co się zastanawiać za dużo tylko trzeba próbować. Nie ma oczywiście co jakoś przesadnie smuszać dziecka na początku, ale spróbować można, takie jest moje zdanie.
#2017-11-30 02:48:18 

Liliana

Użytkownik

Dokładnie, warto próbować po trochu jak dziecko nie jest już takie malutkie i sprawdzać, czy jest gotowe. A jeśli chodzi o fajne nocniki to polecam wam moje drogie te tutaj: https://wyprawkowy.pl/nocniki-86. Są grające i nie grające. Ja osobiście polecam te z melodyjka, moje dzieciaki ją uwielbiały i dawał im motywację ogromną.
#2017-11-30 05:38:15 

tyszka

Użytkownik

Super, dzięki za polecenie. Też mi się wydaje, że wersja z melodyjką jest super pomysłem, to naprawdę świetne rozwiązanie żeby zmotywować dziecko do korzystania z nocnika zamiast pampersa. Niby taka prosta sprawa, niby trochę dziwne jak coś gra w nocniku, ale z tego co wiem, to daje naprawdę fajne efekty w większości przypadków :)
#2017-11-30 08:22:34 

Liliana

Użytkownik

No to prawda, dokładnie! Zgazam się w stu procentach, to naprawdę fajna sprawa dla takiego dzieciaka. Jak mu się melodyjka spodoba to znacznie szybciej zacznie wołać i prosić żeby mu pomóc w skorzystaniu z nocnika. Także zdecydowanie działa, tak jak powinno :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015