Jakie są wasze opinie o piłkarskich butach Nike?

#2019-03-07 18:01:16 

mareczek

Użytkownik

Szukam nowych halówek i zastanawiam się na zmianą Reebok na coś nowego. W związku z tym mam pytanie, korzysta ktoś z Nike? Jak gra się wam w tych butach? Podobno mają jakieś ciekawe podeszwy, z super lekkiego i elastycznego materiału.
#2019-03-07 18:21:17 

Mann

Użytkownik

no mają, tylko to są chyba Nike Air do biegania lub kosza, a nie do gry w noge
#2019-03-07 18:57:51 

Koroner

Użytkownik

a ja właśnie chciałem kupic Reebok:) czemu chcesz z nich zrezygnowac? a tak swoja droga, czy to prawda ze rozmiarowka Reebok rozni się od innych butów? Ostatnio znalałem cos takiego https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/ ze rozmiary maja normalne, tylko nie wiem czy to pokrywa sie z rzeczywistością. Jak kupowałeś Reebok to wybierałeś taki sam numer jak w innych butach?
#2019-03-07 19:32:47 

mareczek

Użytkownik

normalną rozmiarówkę mają, ktos ci głupot nagadał. A dlaczego zastanawiam się nad Nike? Bo słyszałem o jakies nowej podeszwie i to nie chodzi o Nike Air tylko o jakis nowy rodzaj materialu na podeszwe, nie technologie podeszwy tylko o nowy materiał
#2019-03-07 20:07:54 

Koroner

Użytkownik

acha, rozumiem:) dzieki za odpowiedz
#2019-03-07 20:46:41 

Fizjonom

Użytkownik

no mają jakiś nowy materiał, chyba na literę R, ale też nie pamiętam jak się nazywa. Co do halówek Nike to możesz poszukać czegoś z serii Hypervenom, z tego co wiem to te buty maja dobre opinie wśród początkujących i sredniozaawansowanych graczy i jak szukasz czegos wygodnego do treningu i takiej powiedzmy amatorskiej gry, to chyba mozna na nie sie skusic. Oczywiście nie namawiam, bo wiem ze w sprzedazy jest jeszcze wiele innych serii Nike, tylko trzeba troszkę pomyszkowac po sklepach.
#2019-03-07 21:22:18 

HankaSkakanka

Użytkownik

jak nie wiecie, jak się nazywa ten materiał, to co za problem napisać pytanie do Nike?:)
#2019-03-07 22:21:00 

mareczek

Użytkownik

no właśnie nie moge nigdzie znaleźć, jak te podeszwy się nazywaja, znaczy ten materiał. Co do tych Hypervenom to są calkiem spoko, tylko wlasnie czy one maja te nowe podeszwy? Szukam kogos, kto juz gral w takich butach, zeby miec opinie z pierwszej reki:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015